wtorek, 28 maj 2013 14:13

Współpraca PGE Skry i Polonii Londyn

Współpraca PGE Skry i Polonii Londyn

PGE Skra Bełchatów i polonijny klub Polonia Londyn będą współpracować. W planach jest m.in. zorganizowanie towarzyskiego spotkania obu drużyn.

Polonia Londyn to tegoroczny mistrz Anglii w piłce siatkowej mężczyzn. O sile drużyny stanowią przede wszystkim polscy siatkarze. Klub działa od 1973 roku.

ZOBACZ ROZMOWĘ Z PREZESEM KONRADEM PIECHOCKIM NA TEMAT WSPÓŁPRACY Z POLONIĄ LONDYN 

– W strategii klubu mamy zapisane, że chcemy być najlepszym klubem w Europie pod względem wyników, organizacji i oddziaływania. Oba kluby – PGE Skra Bełchatów i Polonia Londyn – spotkały się w połowie drogi. Postanowiliśmy podzielić się swoim doświadczeniem i zaprosić naszych partnerów do wymiany poglądów – mówi prezes Skry Konrad Piechocki.

Współpraca będzie dotyczyła działań sportowych, merytorycznych oraz marketingowo-wizerunkowych. Celem współpracy będą: popularyzacja siatkówki na Wyspach Brytyjskich, promocja PGE Skry Bełchatów poza granicami kraju oraz wymiana doświadczenia pomiędzy trenerami w zakresie szkolenia.

Współpraca zakłada wizyty przedstawicieli obu klubów, zarówno w Anglii – PGE Skry jak i w Polsce – Polonii Londyn, wymianę doświadczenie z zakresu marketingu oraz zarządzania organizacją sportową oraz wzajemne konsultacje w sprawach szkoleniowych.

Polonia Londyn będzie trzecim klubem partnerskim PGE Skry Bełchatów. Wcześniej zostały podpisane umowy o współpracy z AZS Częstochowa i Delectą Bydgoszcz.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.