piątek, 24 maj 2013 16:06

Michał Bąkiewicz odchodzi z PGE Skry

Michał Bąkiewicz odchodzi z PGE Skry

Michał Bąkiewicz nie zagra w przyszłym sezonie w PGE Skrze Bełchatów. Siatkarz spędził w naszym klubie sześć ostatnich sezonów.

- Dziękuję bardzo Michałowi za te wszystkie lata. Zawsze był bardzo ważną postacią naszej drużyny i nie ma chyba w klubie nikogo, komu dzisiaj nie zrobiłoby się przykro, bo Bąku jest lubiany chyba przez wszystkich. Niestety, taki dzień w karierze każdego sportowca nadchodzi. Z całego serca życzę Michałowi powodzenia w nowym klubie - mówi prezes Skry Konrad Piechocki.

Michał Bąkiewicz występował w PGE Skrze w sezonie 2003-2004, a później od 2007 roku aż do dzisiaj. Z bełchatowskim klubem zdobył cztery tytuły mistrza Polski, trzy Puchary Polski oraz po trzy medale Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.