piątek, 03 maj 2013 10:27

Michał Winiarski odchodzi z PGE Skry

Michał Winiarski odchodzi z PGE Skry

Michał Winiarski nie będzie graczem PGE Skry w najbliższym sezonie. - To jego decyzja. Chciał odejść do innej ligi i my nie mogliśmy stawiać mu przeszkód - mówi prezes Konrad Piechocki.

Z początkiem maja Michał Winiarski kończy więc swoją drugą w karierze przygodę z PGE Skrą. Przez ostatnie 4 lata do zdobytego w 2006 roku mistrzostwa i Pucharu Polski dorzucił dwa kolejne złote medale i jeden srebrny oraz pomógł klubowi sięgnąć dwukrotnie po Puchar Polski. Był też ważną częścią drużyny, która stawała na podium Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata.

- Na pewno będzie nam Michała brakować, bo tego formatu gracza brakowałoby w każdym klubie na świecie. To była jednak jego decyzja i my musimy ją uszanować. Dziękujemy Winiarowi za to wszystko, co zrobił dla PGE Skry i życzymy mu szczęścia w kolejnych sezonach. Już teraz robimy wszystko, by znaleźć na jego pozycję gracza podobnego formatu. PGE Skra wciąż będzie mocna - zapewnia Konrad Piechocki.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.