poniedziałek, 21 styczeń 2013 14:34

W środę premiera hymnu Skry!

W środę premiera hymnu Skry!

Oficjalny hymn Skry Bełchatów usłyszą i zaśpiewają kibice podczas środowego meczu drugiej rundy Ligi Mistrzów PGE Skra - Arkas Izmir. To będzie wielka premiera piosenki, która stanie się pierwszym, oficjalnym hymnem naszego klubu!

Nad hymnem w ostatnich miesiącach pracowali znany muzyk Robert Janson oraz Jacek Cygan, który napisał słowa. Jako pierwszy hymn wykona Marcin Spenner, uczestnik programu "X Factor". Tekst hymnu wszyscy kibice w hali otrzymają na specjalnie na tę okazję wydrukowanych tzw. klaskaczach.

Oczywiście, jak zwykle, przed meczem odśpiewana będzie również piosenka zespołu Lady Pank "Zawsze tam gdzie Ty", która od kilku lat pełni funkcję nieoficjalnego hymnu naszej drużyny.

Nie tylko premiera nowego hymnu, ale również promocja kalendarzy PGE Skry powinna zainteresować kibiców. W trakcie meczu w Atlas Arenie do każdego zakupionego kalendarza będzie można za pół ceny dokupić następny. Oferta obejmuje wszystkie kalendarze, również te najdroższe. Zapraszamy Was serdecznie do stoisk z pamiątkami PGE Skry!

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.