piątek, 30 marzec 2012 18:57

PGE Skra wygrywa... 4:0

Niecodziennym wynikiem zakończył się mecz sparingowy siatkarzy PGE Skry Bełchatów i Farta Kielce. Mistrzowie Polski wygrali bowiem 4:0, a to dlatego, że trenerzy obu drużyn umówili się, że zespoły zagrają przynajmniej cztery sety.

W dwóch pierwszych partiach bełchatowianie grali tzw. pierwszym składem. Dopiero w trzecim secie na boisku pojawili się nowi środkowi - Wytze Kooistra i Karol Kłos - a w ostatniej partii grali już pozostali siatkarze.

Dla PGE Skry to już ostatni sprawdzian przez rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu półfinałem PlusLigi. Przypomnijmy, że w środę o godz. 20.45 i czwartek o 20.30 PGE Skra podejmie we własnej hali Jastrzębski Węgiel.

PGE Skra - Fart Kielce 4:0 (25:14, 25:22, 25:17, 25:19)

PGE Skra: Falasca, Winiarski, Możdżonek, Wlazły, Kurek, Pliński, Zatorski (libero) oraz Woicki, Atanasijević, Kooistra, Kłos, Bąkiewicz, Cupković, Milczarek. Trener: Jacek Nawrocki.