czwartek, 01 marzec 2012 07:32

PGE Skra z certyfikatem jakości ISO

PGE Skra z certyfikatem jakości ISO

PGE Skra Bełchatów po raz kolejny otrzymała certyfikat jakości ISO. Przyznanie ISO 9001:2008 to potwierdzenie profesjonalnego, transparentnego i uczciwego prowadzenia klubu.

Bełchatowski klub trzy lata temu jako pierwszy w Polsce otrzymał certyfikat ISO. W tym roku audytorzy jednostki certyfikującej zdecydowali o jego przedłużeniu o kolejne trzy lata.

- Jesteśmy dumni z tego, że klub Skra Bełchatów spełnił wszystkie wymogi, by otrzymać certyfikat jakości ISO - mówi prezes Skry Konrad Piechocki.

Audytorzy badali siedem głównych gałęzi zarządzania klubem. Największy nacisk położono na  wykonywanie umów sponsoringowych i uczciwości wobec klientów, czyli sponsorów.

- Otrzymanie certyfikatu ISO daje pewność sponsorowi, że świadczenia wobec niego są wykonywane w stu procentach zgodnie z umowami. Audyt potwierdził, że nasze procedury nie pozwalają na rażące błędy, a jeżeli zdarzają się drobne uchybienia, to automatycznie wprowadzane są działania, które je likwidują - wyjaśnia wiceprezes Skry Grzegorz Stawinoga.

Certyfikat jakości ISO 9001:2008 gwarantuje, że klub jest zarządzany w pełni profesjonalnie. Oprócz wykonywania umów sponsorskich, audytorzy badali m.in. system przepływu informacji oraz procedury związane z zamówieniami, czy zakupami.

- Jak jasno twierdzą audytorzy, fakt, iż PGE Skra otrzymała certyfikat ISO, daje naszym kibicom pewność stabilnego rozwoju klubu oraz zapewnienia procedury bezpieczeństwa organizacji imprez masowych. A najbardziej nas cieszy, że przedstawiciele jednostki certyfikującej uważają i jasno to artykułują, że klub jest doskonale zorganizowany i może być wzorem dla innych - dodaje prezes Piechocki.

Bełchatowski klub od lat bardzo dba o profesjonalizm w swoim działaniu. - Naszą siłą są jednak nie tylko procedury, ale także ludzie, którzy swojej pracy oddają całe serce - mówi prezes Skry.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.