sobota, 18 luty 2012 16:17

Wygrana bez straty seta

3:0 - to ulubiony wynik w ostatnim czasie siatkarzy PGE Skry Bełchatów. Po wygranej bez straty seta z Delectą w Bydgoszczy, dzisiaj mistrzowie Polski takim samym rezultatem zakończyli spotkanie z Jastrzębskim Węglem.

Ale tylko w pierwszym secie przewaga PGE Skry była wyraźna, a kibice w hali mogli się zarówno nudzić, jak i cieszyć wysokim prowadzeniem ich ukochanej drużyny. W drugiej i trzeciej partii gra była już bardzo wyrównana. Ostatnią partię jastrzębianie rozpoczęli nawet od prowadzenia 4:0.

Trener PGE Skry Jacek Nawrocki znów pozwolił odpocząć kilku podstawowym zawodnikom. Z grona rezerwowych mecz z Jastrzębskim Węglem obserwowali m.in. Bartosz Kurek, Daniel Pliński i Miguel Falasca, który jako jedyny z tej trójki pojawiał się na boisku.

Tytuł MVP meczu otrzymał Michał Winiarski.

PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)

PGE Skra: Woicki, Winiarski, Możdżonek, Wlazły, Bąkiewicz, Kooistra, Zatorski (libero) oraz Falasca, Kłos, Cupković.. Trener: Jacek Nawrocki.

Jastrzębski Węgiel: Vinhedo, Kubiak, Holmes, Malinowski, Bożko, Bontje, Rusek (libero) oraz Thiago, Gawryszewski, Nemer, Polański. Trener: Lorenzo Bernardi.

Niestety, z przyczyn technicznych nie było możliwe przeprowadzenie relacji live, za co bardzo przepraszamy. Już niebawem w naszej klubowej telewizji SKRA.TV znajdziecie relację z dzisiejszego meczu.