środa, 15 luty 2012 13:41

PGE Skra i Delecta będą współpracować

PGE Skra i Delecta będą współpracować

Prezesi PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki i Delecty Bydgoszcz Piotr Sieńko podpisali dzisiaj na konferencji prasowej w Bydgoszczy deklarację o partnerstwie. To druga tego typu umowa sygnowana przez klub z Bełchatowa. Wcześniej identyczne porozumienie zawarto z AZS Częstochowa.

- Zależy nam na tym, abyśmy wspólnie podejmowali inicjatywy w celu popularyzacji i podnoszenia wartości siatkówki. Jakiś czas temu taką samą umowę podpisaliśmy z władzami AZS Częstochowa i nasza współpraca jest bardzo owocna. Jestem przekonany, że współpraca z klubem z Bydgoszczy będzie równie dobra - powiedział prezes Skry Konrad Piechocki, który był inicjatorem porozumienia.

Współpraca obejmować będzie kilka aspektów funkcjonowania klubów sportowych. W deklaracji zapisano m.in. współpracę klubów w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży, współdziałanie przy podnoszeniu umiejętności szczególnie utalentowanych siatkarzy, wymianę doświadczeń w zakresie kontaktów biznesowych i sponsoringowych, a także współdziałanie działów marketingu obu klubów.

- Z wielką radością przyjęliśmy ofertę prezesa Piechockiego, by nasze kluby ze sobą ściśle współpracowały. Mam nadzieję, że dzięki temu nasza praca będzie jeszcze bardziej profesjonalna, co przełoży się na sukcesy nie tylko dwóch naszych klubów, ale także całej polskiej siatkówki - powiedział prezes klubu z Bydgoszczy Piotr Sieńko.

O godz. 18 w hali Łuczniczka w Bydgoszczy rozpocznie się ligowy mecz Delecty i PGE Skry.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.