piątek, 10 luty 2012 20:42

Wiceprezes CEV na meczu z Politechniką

Wiceprezes CEV na meczu z Politechniką

Riet Ooms, jedna z najważniejszych osób w europejskiej siatkówce, przyjedzie na mecz PGE Skry z Politechniką. Wiceprezes Europejskiej Federacji Siatkówki przyjrzy się systemowi challenge.

Władze CEV są bardzo bliskie zaakceptowania systemu odwołań od wątpliwych decyzji sędziów, ale czekają jeszcze na opinię Riet Ooms.

Wiceprezes CEV, która w sobotę w południe wyląduje w Warszawie, a potem szybko przejedzie do Bełchatowa, będzie uważnie patrzeć na pracę sędziów i na efekt siatkarskich odwołań. Od jej opinii w federacji CEV naprawdę wiele zależy...

Po spotkaniu Riet Ooms, która będzie pełnić superważną rolę Supervisora podczas marcowego Final Four, spotka się ze sztabem organizacyjnym imprezy. Z większością osób, które wchodzą w jego skład już współpracowała, bo rządziła z ramienia CEV także Final Four w 2008 roku i podczas powtórzonego w maju turnieju w 2010 roku.

FOT. CEV

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.