Aktualności

REMKOR pozostaje w gronie sponsorów PGE Skry

poniedziałek, 26 październik 2020 12:05 Opublikowane w Aktualności

Mimo trudnego czasu, PGE Skra wciąż może liczyć na swoich sponsorów. Miło nam poinformować, że w tym gronie pozostanie firma REMKOR, która wspiera nasz zespół już od kilku lat.

Pozytywne wyniki SARS-CoV-2 w drużynie PGE Skry

niedziela, 25 październik 2020 08:34 Opublikowane w Aktualności

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A. informuje, że po przeprowadzeniu testów na obecność koronawirusa u siatkarzy i sztabu szkoleniowego PGE Skry, otrzymano wyniki pozytywne.

PGE Skra z GKS Katowice zagra w innym terminie

piątek, 23 październik 2020 12:42 Opublikowane w Aktualności

PGE Skra w ostatnim czasie nie ma szczęścia do terminarza PlusLigi. Sobotni wyjazdowy mecz z GKS Katowice ostatecznie się nie odbędzie, a wszystko z powodu objawów chorobowych w zespole rywali.

PGE Polska Grupa Energetyczna, czyli sponsor strategiczny PGE Skry Bełchatów, przedstawiła plan transformacji Grupy PGE i drogę do dekarbonizacji wytwarzania oraz ogłosiła cel osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 r.

Zbliża się Business Mixer, czyli wyjątkowe wydarzenie, które w tym roku wyjątkowo odbędzie się online. PGE Skra jako pierwsza organizacja sportowa w historii została sponsorem największego networkingu biznesowego w Polsce.

Michał Mieszko Gogol: Żałujemy, że nie możemy grać

wtorek, 20 październik 2020 12:07 Opublikowane w Aktualności

Siatkarze PGE Skry nie są w łatwej sytuacji. Mimo że w drużynie nie ma zakażonych koronawirusem, mecze odwoływane są ze względu na problemy innych zespołów. To z kolei komplikuje przygotowania do kolejnych spotkań.

To był wyjątkowy mecz PGE Skry Bełchatów!

poniedziałek, 19 październik 2020 10:17 Opublikowane w Aktualności

PGE Skra w poniedziałek miała rozegrać ligowy mecz z Indykpolem AZS, który ostatecznie się nie odbędzie. W związku z tym sztab szkoleniowy zorganizował siatkarzom turniej wewnętrzny “GOLDEN 5”.

Poniedziałkowy mecz PGE Skry z Indykpolem AZS przełożony

sobota, 17 październik 2020 18:54 Opublikowane w Aktualności

To kolejna nie najlepsza wiadomość w świecie siatkarskim. W związku z obecnością koronawirusa u jednego z siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, poniedziałkowy mecz PGE Skry z zespołem ze stolicy Warmii nie odbędzie się.

Poniedziałkowy mecz PGE Skry również bez publiczności

piątek, 16 październik 2020 12:37 Opublikowane w Aktualności

W związku z wprowadzeniem tzw. czerwonej strefy na terenie powiatu bełchatowskiego i zwiększeniem obostrzeń minimalizujących rozprzestrzenianie się koronawirusa, poniedziałkowy mecz PGE Skry Bełchatów z Indykpolem AZS Olsztyn odbędzie się bez udziału publiczności.

Michał Mieszko Gogol: Nie jesteśmy w rytmie grania

czwartek, 15 październik 2020 10:40 Opublikowane w Aktualności

- Potrzebowaliśmy dwóch setów, żeby wejść w to spotkanie - mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry, która w środę pokonała w pustej ERGO Arenie Trefl Gdańsk 3:1.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.