Aktualności

- Nowi gracze wchodzą na trening i od razu są częścią drużyny. Razem podążamy po nasze cele - mówi Jakub Kochanowski. Dla niespełna 22-letniego gracza będzie to trzeci sezon w seniorskiej reprezentacji Polski.

Wieluń, Kraków, Koluszki, Łódź oraz Gdańsk - to w tych miastach uczniowie w wieku od 10 do 16 lat będą mogli odbyć treningi z Mariuszem Wlazłym. Zapisy już się rozpoczęły.

Tylko kilka tygodni odpoczynku mieli siatkarze i członkowie sztabu szkoleniowego PGE Skry, którzy zostali powołani do reprezentacji Polski. Sześciu przedstawicieli bełchatowskiego klubu zameldowało się już na kadrowym zgrupowaniu w Spale.

PGE Skra odwiedza przedszkola

piątek, 17 maj 2019 13:39 Opublikowane w Aktualności

Minione trzy tygodnie były niezwykle intensywne dla zawodników oraz sztabu szkoleniowego PGE Skry. Bełchatowianie, po zakończeniu sezonu siatkarskiego, odwiedzili przedszkola w Bełchatowie, Pabianicach oraz Piotrkowie Trybunalskim.

Polska Liga Siatkówki S.A. opublikowała kolejny ranking podsumowujący sezon 2018/2019. PGE Skra znów może poczuć się wyróżniona, bowiem zwyciężyła w rywalizacji na najbardziej atrakcyjne widowisko w PlusLidze.

Mimo że PGE Skra ma za sobą słodko-gorzki sezon, wciąż pozostaje najpopularniejszą drużyną w Polsce. Bełchatowski klub został liderem ligowego rankingu medialności wśród drużyn siatkarskich.

PGE Skra przyciągała kibiców do wszystkich hal w Polsce

poniedziałek, 13 maj 2019 10:38 Opublikowane w Aktualności

O tym, że PGE Skra ma kibiców w całej Polsce, nie trzeba nikogo przekonywać. W minionym sezonie bełchatowska drużyna również była magnesem dla fanów, i to nie tylko w hali Energia.

Weź udział w "Treningach z Mariuszem Wlazłym"!

piątek, 10 maj 2019 10:33 Opublikowane w Aktualności

Rozgrywki PlusLigi dobiegły końca, jednak zakończenie sezonu nie oznacza wakacji dla Mariusza Wlazłego. Dziewięciokrotny mistrz Polski z PGE Skrą Bełchatów i mistrz świata z 2014 roku wciąż będzie trenować. W czerwcu poprowadzi siatkarskie zajęcia dla dzieci i młodzieży podczas corocznych „Treningów z Mariuszem Wlazłym", organizowanych przez jego Fundację.

- Co powinniście jeszcze wiedzieć o Estonii? Że skopiemy wam tyłki podczas mistrzostw Europy - śmieje się Renee Teppan, estoński atakujący PGE Skry. Poznajcie bliżej naszego siatkarza.

Sezon siatkarski dla PGE Skry już się zakończył, a trzeba pamiętać, że był wyjątkowo wymagający dla klubu, który bronił tytułu mistrza Polski. Przypomnijmy sobie kilkanaście najważniejszych momentów, które ułożyliśmy w alfabecie PGE Skry minionego sezonu.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.