Aktualności

Polacy w ME, Ebadipour w Azji

poniedziałek, 16 wrzesień 2019 10:09 Opublikowane w Aktualności

Kiedy siatkarze PGE Skry przygotowują się w Bełchatowie do kolejnego sezonu ligowego, reprezentanci krajów z naszego klubu walczą w turniejach kadrowych. Jak sobie radzą?

Roberto Piazza: „Kaziu” nic mi nie przekazał

piątek, 13 wrzesień 2019 13:05 Opublikowane w Aktualności

W niedzielę w mistrzostwach Europy po raz kolejny naprzeciw siebie staną były i obecny trener PGE Skry. - Musimy zagrać na ponad 110% - podkreśla Roberto Piazza, selekcjoner Holandii, która zmierzy się z Polską, w której asystentem Vitala Heynena jest Michał Mieszko Gogol.

ME: Świetny mecz Artura Szalpuka z PGE Skry

piątek, 13 wrzesień 2019 19:43 Opublikowane w Aktualności

Reprezentacja Polski od zwycięstwa rozpoczęła mistrzostwa Europy. W Rotterdamie biało-czerwoni pokonali Estonię 3:1, a bardzo dobry mecz rozegrał Artur Szalpuk, przyjmujący PGE Skry.

Renee Teppan: Polacy muszą zasłużyć na wygraną

czwartek, 12 wrzesień 2019 14:43 Opublikowane w Aktualności

Reprezentacja Polski zmagania w mistrzostwach Europy rozpocznie od meczu z Estonią. – Miło będzie spotkać byłych kolegów z PGE Skry – mówi Renee Teppan, były już atakujący bełchatowskiej drużyny, który będzie miał okazję występu w tym spotkaniu.

Michał Mieszko Gogol: Mamy swój sposób na ME

środa, 11 wrzesień 2019 10:16 Opublikowane w Aktualności

- Ubiegły sezon, w którym zdobyliśmy mistrzostwo świata, zobowiązuje nas do walki o najwyższe cele - mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry, który pełni również rolę asystenta selekcjonera reprezentacji Polski. W piątek kadra rozpocznie występy w mistrzostwach Europy.

Kibic PGE Skry w reprezentacji Polski? To możliwe z Twoją pomocą!

poniedziałek, 09 wrzesień 2019 09:37 Opublikowane w Aktualności

Marzeniem każdego sportowca jest gra w reprezentacji Polski. Nie inaczej jest z Maciejem Gawryszczakiem, kibicem PGE Skry, który jest o krok pierwszej reprezentacji kraju w rugby na wózkach. Nasz fan potrzebuje jednak pomocy.

Fizjoterapeuci skarbem PGE Skry

sobota, 07 wrzesień 2019 22:07 Opublikowane w Aktualności

Z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii PGE Skra nie ma jedynie zamiaru złożyć życzeń swoim fizjoterapeutom, lecz przede wszystkim przybliżyć kibicom ich sylwetki, a także specyfikę profesji, którą się trudzą. – Obecność Tomka Kuciapińskiego i Tomka Pieczko jest w klubie nie do przecenienia – zaznacza prezes Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

PGE Skra zagra z mistrzem Polski

sobota, 07 wrzesień 2019 10:33 Opublikowane w Aktualności

PGE Skra na razie przygotowuje się do nowego sezonu PlusLigi na własnych obiektach, ale wkrótce rozpocznie również mecze kontrolne. 20 września bełchatowianie zmierzą się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

"Gdzie ja, tam PGE Skra!" VIII (WYNIKI II TURY)

poniedziałek, 02 wrzesień 2019 11:40 Opublikowane w Aktualności

Ósma edycja konkursu „Gdzie ja, tam PGE Skra” zakończona! Poniżej prezentujemy sierpniowych zwycięzców, którzy otrzymają od klubu wspaniałe nagrody!

Huber i Katić w Galerii Olimpia

piątek, 06 wrzesień 2019 13:36 Opublikowane w Aktualności

Pierwsza okazja do spotkania się siatkarzami PGE Skry już w najbliższą sobotę! Norbert Huber i Milan Katić będą gośćmi stoiska Akademii PGE Skry podczas Giełdy Wiedzy.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.