- Lepszego miejsca na debiut nie można sobie wymarzyć, ponieważ Spodek to wyjątkowe miejsce na siatkarskiej mapie. Cieszę się, że dostałem swoją szansę. Niestety wynik nie był korzystny, ale jestem przekonany, że każdego dnia ta drużyna będzie prezentować się lepiej - mówił po pierwszym meczu w reprezentacji Polski Kacper Piechocki. Libero PGE Skry podobnie jak rozgrywający Marcin Janusz zadebiutowali w sobotę w seniorskiej kadrze.

Patryk Czarnowski i jego Ford Mustang Shelby

sobota, 19 maj 2018 21:05 Opublikowane w Aktualności

- Moim pierwszym samochodem był Ford Escort, bardzo fajny, bo dwudrzwiowy i jak na młode lata z dość dynamicznym silnikiem. Dawał dużo frajdy z jazdy. Drugi samochód był już pewnym spełnieniem marzeń z tamtych lat, to był czarny Mercedes 124. Marzenie nie tylko moje, ale i wielu osób w tamtych czasach. Do dziś trzymam go w rodzinnym domu na Mazurach – mówi Patryk Czarnowski. Ze środkowym PGE Skry Bełchatów wybraliśmy się na przejażdżkę jego Fordem Mustangiem Shelby, w którym opowiedział nam o swojej drugiej pasji.

- Sezon był perfekcyjny, ponieważ wygraliśmy Superpuchar, wygraliśmy Mistrzostwo Polski, ale nie mieliśmy szczęścia w jednym okresie i przegraliśmy Puchar Polski. Aby być niesamowici, niesamowici tak jak chciałem, potrzebowaliśmy również Pucharu Polski, ale oczywiście to był dobry sezon - podsumował zakończone rozgrywki Roberto Piazza. Trenera PGE Skry zapytaliśmy też o najtrudniejszy i przełomowy moment sezonu 2017/2018.

Milad Ebadipour zostaje w PGE Skrze

czwartek, 17 maj 2018 12:11 Opublikowane w Aktualności

Dobre informacje dla kibiców naszej drużyny. Irańczyk Milad Ebadipour w sezonie 2018/2019 wciąż będzie reprezentować barwy PGE Skry. 24-latek w swoim pierwszym roku spędzonym w Polsce był podstawowym przyjmującym bełchatowskiego zespołu.

Mariusz Wlazły: Bez drużyny nic nie znaczę

środa, 16 maj 2018 09:44 Opublikowane w Aktualności

- Każdy z nas chciał zakończyć ten sezon jak najlepiej. Wiedzieliśmy, że ZAKSA nie jest drużyną, którą można łatwo pokonać, ale wierzyliśmy z całych sił, że możemy z nimi walczyć. Cieszymy się, że udało nam się wygrać z tak silnym przeciwnikiem w dwóch meczach. Tym bardziej doceniamy wartość tego sukcesu - mówi Mariusz Wlazły, który po raz dziewiąty poprowadził PGE Skrę Bełchatów do Mistrzostwa Polski.

Nabór do klasy siatkarskiej

wtorek, 15 maj 2018 19:42 Opublikowane w Aktualności

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie wraz z Klubem Piłki Siatkowej Skra Bełchatów ogłasza nabór do klasy o profilu piłka siatkowa. Wszystkich chcących rozwijać swoje siatkarskie umiejętności, serdecznie zapraszamy.

Trener reprezentacji Polski mężczyzn Vital Heynen, w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał kadrę na Siatkarską Ligę Narodów 2018. W składzie znaleźli się siatkarze PGE Skry Bełchatów Grzegorz Łomacz, Jakub Kochanowski, Marcin Janusz, Bartosz Bednorz i Kacper Piechocki.

Z Trento do PGE Skry

wtorek, 15 maj 2018 13:30 Opublikowane w Aktualności

Reprezentant Estonii grający na pozycji atakującego, który w poprzednim sezonie występował w drużynie Trentino Volley - Renee Teppan siatkarzem PGE Skry. Z bełchatowskim klubem związał się dwuletnim kontraktem.

Szymon Romać: Gra w PGE Skrze to wielki zaszczyt

poniedziałek, 14 maj 2018 19:08 Opublikowane w Aktualności

Po roku w żółto-czarnych barwach Szymon Romać odchodzi z PGE Skry. Z bełchatowskim klubem zdobył Mistrzostwo Polski, Superpuchar i zadebiutował w Lidze Mistrzów.

Gdy PGE Skra zdobywała pierwsze Mistrzostwa Polski był jeszcze dzieckiem i witał wracających do Bełchatowa złotych bohaterów. Dziś sam jest jednym z nich. - Spełniło się moje marzenie z dzieciństwa. Zostać Mistrzem Polski, tym bardziej w klubie, który się kocha i w którym się wychowało, to coś nie do opisania - podkreśla Kacper Piechocki.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.