PGE Skra przygotowuje się do trudnego okresu

czwartek, 15 listopad 2018 14:03 Opublikowane w Aktualności

W sobotę mecz PlusLigi z ONICO Warszawa, a trzy dni później spotkanie Ligi Mistrzów z Treflem Gdańsk. Tak wygląda najbliższy rozkład jazdy PGE Skry Bełchatów.

Już w najbliższy wtorek PGE Skra Bełchatów rozpocznie walkę w nowym sezonie Ligi Mistrzów. Dla bełchatowian będzie to duże wyzwanie, bo klub jeszcze nigdy w swojej historii nie wywalczył złotego medalu tych prestiżowych rozgrywek. Może to już czas?

W środę (14 listopada) o godz. 9 PGE Skra rozpoczęła przedsprzedaż biletów na mecz Ligi Mistrzów z Treflem Gdańsk dla osób posiadających karnety. Spotkanie odbędzie się w hali Energia 20 listopada o godz. 18.

Finaliści Orlikowej Ligi Mistrzów w Bełchatowie

środa, 14 listopad 2018 08:26 Opublikowane w Aktualności

Od środy do czwartku w Bełchatowie gościliśmy finalistów Orlikowej Ligi Mistrzów. Zawodniczki ze Zduńskiej Woli i zawodnicy z Bełchatowa spędzili dwa dni wypełnione atrakcjami przygotowanymi przez klub.

Milad Ebadipour: Przed nami trudna droga

wtorek, 13 listopad 2018 15:08 Opublikowane w Aktualności

Milad Ebadipour to jeden z zawodników PGE Skry, który od początku sezonu prezentuje się dobrze. Irański przyjmujący podkreśla, że bełchatowianie jako mistrzowie Polski będą mieli trudną drogę w tym sezonie.

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów rozpoczęło proces akredytacyjny na domowe mecze PGE Skry Bełchatów w fazie grupowej Ligi Mistrzów, które będą rozgrywane w hali Energia.

Kacper Piechocki: Cieszymy się, ale to nie jest szczyt formy

poniedziałek, 12 listopad 2018 14:50 Opublikowane w Aktualności

PGE Skra Bełchatów świetnie zaprezentowała się w meczu z Cuprum Lubin i pewnie wygrała w hali przeciwnika 3:0. - Każdy dołożył cegiełkę do sukcesu - zaznacza Kacper Piechocki, libero mistrzów Polski, który rozegrał bardzo dobre spotkanie.

W przeddzień setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości PGE Skra Bełchatów rozgrywała wyjazdowy mecz z Cuprum Lubin. Nie zabrakło nawiązania do tego wyjątkowego dla naszego kraju święta.

11 listopada 2018 to wyjątkowa data w życiu każdego Polaka. To już 100 lat, od kiedy żyjemy w wolnej Polsce. Przez ten czas wielkie sukcesy zdobywała też Polska Siatkówka, a przyczynili się do nich również gracze PGE Skry Bełchatów.

Jakub Kochanowski: To był nasz cichy obowiązek

sobota, 10 listopad 2018 19:29 Opublikowane w Aktualności

PGE Skra Bełchatów bardzo dobrze zaprezentowała się w Lubinie, gdzie wygrała z Cuprum 3:0. Statuetką MVP spotkania dla najbardziej wartościowego gracza otrzymał środkowy Jakub Kochanowski.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.