Akredytacje na turniej Ligi Mistrzów w Bełchatowie

poniedziałek, 18 styczeń 2021 07:33 Opublikowane w Aktualności

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów o godz. 10 rozpocznie proces akredytacyjny na turniej fazy grupowej Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany w hali Energia w dniach 26-28 stycznia 2021.

PGE Skra przegrała z Jastrzębskim Węglem

sobota, 16 styczeń 2021 15:23 Opublikowane w Aktualności

To był ważny mecz dla obu ekip, a lepsi z tej batalii od PGE Skry okazali się siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Ekipa ze Śląska wygrała 3:0 i dopisała do swojego konta trzy punkty w PlusLidze.

PGE Skra chce się przełamać!

piątek, 15 styczeń 2021 08:50 Opublikowane w Aktualności

To będzie wyjątkowy mecz, nie tylko ze względu na dwie wielkie siatkarskie marki. W sobotę PGE Skra podejmie w hali Energia Jastrzębski Węgiel, czyli zespoły wyjątkowo głodne zwycięstwa!

- Cieszymy się, że wróciliśmy do tego meczu i pokazaliśmy trochę emocji - mówi Grzegorz Łomacz, kapitan PGE Skry po przegranej z Asseco Resovią 2:3.

Mecze PGE Skry z Asseco Resovią okrzyknięto już ligowymi klasykami. Nie inaczej było w środę i mimo wielkiego powrotu, bełchatowianie przegrali po tie-breaku.

PGE Skra podziękowała Mariuszowi Wlazłemu

sobota, 09 styczeń 2021 18:48 Opublikowane w Aktualności

Po 17 latach gry w PGE Skrze Bełchatów z klubu odszedł Mariusz Wlazły. Klub zdecydował się zastrzec numer “2”, z którym występowała Legenda bełchatowskiej drużyny, a podczas sobotniego meczu z Treflem Gdańsk, czyli aktualnym klubem Wlazłego, pod sufitem hali zawisł wyjątkowy proporzec.

Wlazły w zasadzie całą seniorską karierę spędził w PGE Skrze Bełchatów. To z tym klubem zdobywał dziewięć mistrzostw Polski, siedem krajowych Pucharów, cztery Superpuchary, a do tego medale Klubowych Mistrzostw Świata i Ligi Mistrzów. Przez tak długi czas i dziesiątki sukcesów stał się ikoną PGE Skry.

Po sezonie 2019/2020 Wlazły opuścił jednak bełchatowski klub. PGE Skra postanowiła wówczas uhonorować swoją legendę i zastrzec numer “2”, który stał się już kultowy dla Wlazłego.

- Ten numer zawsze będzie kojarzył się z Mariuszem. W ten sposób chcemy też podziękować Mariuszowi za pomoc w osiąganiu naszych wspólnych sukcesów, ale też wszystkie medale będą się Mariuszowi kojarzyć z PGE Skrą. Koszulka z jego numerem już wkrótce zawiśnie pod sufitem hali Energia - mówił Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Podczas sobotniego meczu Wlazły otrzymał od zarządu klubu oraz przedstawicieli Polskiego Związku Piłki SIatkowej podziękowania oraz pamiątkową statuetkę. Chwilę później pod sufitem pojawił się proporzec.

Przypomnijmy, że wcześniej klub zastrzegł numer “10”, który upamiętnia Miguela Angela Falaskę, zmarłego siatkarza i trenera PGE Skry.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

PGE Skra przegrała z Treflem. Wlazły uhonorowany

sobota, 09 styczeń 2021 18:46 Opublikowane w Aktualności

Miłym akcentem, bo od podziękowań dla Mariusza Wlazłego rozpoczęło się sobotnie widowisko w hali Energia, ale jednak to Trefl Gdańsk okazał się w hali Energia lepszy od PGE Skry i zwyciężył 3:1.

Milad Ebadipour: Mogę być podwójnie szczęśliwy

poniedziałek, 04 styczeń 2021 13:28 Opublikowane w Aktualności

- Mam nadzieję, że utrzymamy taką grę do końca sezonu - mówi Milad Ebadipour, przyjmujący PGE Skry Bełchatów, który otrzymał statuetkę MVP po wygranej z GKS Katowice 3:0.

PGE Skra rok 2021 rozpoczyna od zwycięstwa!

niedziela, 03 styczeń 2021 15:08 Opublikowane w Aktualności

Tylko trzech setów potrzebowali siatkarze PGE Skry Bełchatów, by pokonać GKS Katowice. Był to pierwszy mecz w 2021 roku!

PGE Skra triumfuje w turnieju w Częstochowie!

środa, 30 grudzień 2020 18:28 Opublikowane w Aktualności

Bezkonkurencyjna okazała się PGE Skra w I Siatkarskim Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. W finale bełchatowianie pokonali Exact Systems Norwid Częstochowa 3:1!

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.