Rok 2018 jest ważny dla Polski ze względu na obchody stulecia odzyskania niepodległości. Również PGE Skra Bełchatów chce włączyć się w tę wyjątkową celebrację. Od soboty do końca roku w naszych kanałach społecznościowych będzie można poznać sto najciekawszych historycznych faktów z naszego regionu i nie tylko.

Przyjmujący zakończył testy w PGE Skrze

czwartek, 20 wrzesień 2018 12:40 Opublikowane w Aktualności

Marko Vukasinović nie zostanie nowym przyjmującym PGE Skry Bełchatów. Czarnogórski siatkarz zakończył już testy w drużynie mistrzów Polski i wyjechał do swojej ojczyzny.

W ostatni weekend września po raz ósmy do Bełchatowa przyjadą fani PGE Skry z całej Polski, by wziąć udział w Ogólnopolskim Zlocie Kibiców. Pamiętacie, jak wszystko się zaczęło?

Do drugiej rundy mistrzostw świata, które odbywają się w Bułgarii i Włoszech, awansowały wszystkie zespoły, w których grają siatkarze PGE Skry Bełchatów. Z kim teraz zagrają mistrzowie Polski w swoich reprezentacjach?

Polacy wygrali grupę na MŚ! Wciąż są niepokonani

wtorek, 18 wrzesień 2018 21:35 Opublikowane w Aktualności

Reprezentacja Polski pokonała w ostatnim meczu grupowym Bułgarię 3:1 i wygrała grupę D podczas mistrzostw świata. W spotkaniu wystąpili trzej gracze PGE Skry Bełchatów.

Sprzedaż karnetów już od piątku. Gdzie i kiedy?

wtorek, 18 wrzesień 2018 09:15 Opublikowane w Aktualności

Na ten moment czeka wielu wiernych kibiców PGE Skry Bełchatów. Od piątku (21 września) klub rozpocznie sprzedaż karnetów. Gdzie i kiedy będzie można nabyć swoją nową stałą wejściówkę?

Polska pokonała Iran! Kuba Kochanowski show!

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 21:12 Opublikowane w Aktualności

Iran nie jest już niepokonaną drużyną w mistrzostwach świata. Zespół z Miladem Ebadipourem w składzie uległ Polakom 0:3, a genialną zmianę dał Jakub Kochanowski.

Roberto Piazza: "Mamy dobrą pozycję startową"

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 11:24 Opublikowane w Aktualności

PGE Skra Bełchatów wygrała turniej w Gostycynie, który był pierwszy sprawdzianem w okresie przygotowawczym do sezonu Polskiej Ligi Siatkówki. Trener Roberto Piazza podkreśla, że zespół wciąż musi ciężko pracować.

Siatkarze PGE Skry zagrają przeciwko sobie

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 10:03 Opublikowane w Aktualności

To będzie jeden z najtrudniejszych meczów reprezentacji Polski podczas fazy grupowej mistrzostw świata. W poniedziałek biało-czerwoni zagrają z Iranem, czyli drugim z faworytów do zwycięstwa w grupie.

Więcej niż przygoda

środa, 06 czerwiec 2018 14:07 Opublikowane w Aktualności

Nowe znajomości, świetna przygoda i możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie, z którą wiąże się swoją przyszłość - to najczęściej wymieniane korzyści przez wolontariuszy PGE Skry Bełchatów. O plusach dołączenia do ich grupy opowiedzieli nam Karolina, Martyna i Tomasz, którzy są z nami już od kilku lat.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.