Raport medialny PGE Skry - luty 2020

niedziela, 29 marzec 2020 11:13 Opublikowane w Aktualności

PGE Skra ponownie może pochwalić się imponującymi wynikami medialnymi. W lutym klub zanotował niemal największe liczby w tym sezonie.

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów pragnie podziękować przedstawicielom prasy, telewizji, radia, portali internetowych oraz fotoreporterom za obecność i obsługę medialną meczów naszej drużyny w sezonie 2019/2020.

W czwartek Polska Liga Siatkówki S.A. zdecydowała o wcześniejszym zakończeniu rozgrywek PlusLigi. Zarówno trener PGE Skry Michał Mieszko Gogol, jak i kapitan drużyny Mariusz Wlazły nie ukrywają smutku, że nie udało się dokończyć sezonu w sposób sportowy.

Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki S.A. w środę oficjalnie poinformował, że sezon PlusLigi został zakończony. - W takiej sytuacji zawsze trzeba to widzieć w ten sposób, że nie ma najlepszych rozwiązań i zawsze ktoś może czuć się pokrzywdzony - mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

Rozgrywki PlusLigi zakończone

środa, 25 marzec 2020 18:36 Opublikowane w Aktualności

W środę odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej PLS S.A., które przeprowadzono drogą elektroniczną. W wyniku tych rozmów oraz konsultacji Zarząd postanowił, że rozgrywki PlusLigi, w których występuje PGE Skra Bełchatów, zostaną zakończone.

- Nie wyobrażam sobie, żeby igrzyska olimpijskie odbyły się w okrojonym składzie. Dlatego uważam, że lepiej, gdyby zostały przełożone - mówi Karol Kłos, środkowy PGE Skry Bełchatów i reprezentacji Polski oraz olimpijczyk z Rio de Janeiro.

- Teraz priorytetem jest zdrowie i mam nadzieję, że tak ważna impreza będzie odbywała się bez niepewności, a na pierwszym miejscu będzie czysty sport - mówi o igrzyskach olimpijskich Robert Kaźmierczak, statystyk PGE Skry i reprezentacji Polski. Zapraszam do wykorzystania wypowiedzi w formie tekstu i audio.

- Gdyby igrzyska olimpijskie się odbyły w terminie, to byłby to symbol zwycięstwa świata nad koronawirusem. Tyle tylko, że nie wiemy czy to zwycięstwo przyjdzie w tak krótkim czasie - mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry Bełchatów i asystent Vitala Heynena w reprezentacji Polski, a także olimpijczyk z Londynu.

Mariusz Wlazły opuści PGE Skrę

niedziela, 22 marzec 2020 14:13 Opublikowane w Aktualności

Choć sezon PlusLigi jeszcze się nie zakończył, to już wiadomo, że w przyszłym sezonie PGE Skry nie będzie reprezentował Mariusz Wlazły. Legenda klubu spędziła w bełchatowskim klubie 17 lat.

Sponsorzy PGE Skry solidarni w walce z pandemią

sobota, 21 marzec 2020 13:00 Opublikowane w Aktualności

Świat zmaga się z pandemią koronawirusa i codziennie musi stawić mu czoła. Z pomocą wychodzą również sponsorzy PGE Skry, którzy nie tylko wzmacniają ludzką świadomość, ale także wspierają różne podmioty w sposób materialny.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.