Aluron CMC Warta - 20.09.2020
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 21 września 2020 | 17:32
Cuprum Lubin - 12.09.2020
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 14 września 2020 | 10:47
Cerrad Enea Czarni Radom - 6.03.2020
Pierwsza drużyna
piątek, 29 maja 2020 | 18:22
Aluron Virtu CMC Zawiercie - 01.03.2020
Pierwsza drużyna
wtorek, 03 marca 2020 | 20:47
Jastrzębski Węgiel - 25.02.2020
Pierwsza drużyna
sobota, 29 lutego 2020 | 17:26
Verva Warszawa Orlen Paliwa - 22.02.2020
Pierwsza drużyna
wtorek, 25 lutego 2020 | 06:41
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźe - 16.02.2020
Pierwsza drużyna
wtorek, 18 lutego 2020 | 23:31
Ślepsk Malow Suwałki - 9.02.2020
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 10 lutego 2020 | 19:39
Trefl Gdańsk - 4.02.2020
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 10 lutego 2020 | 07:32
BKS Visła Bydgoszcz - 25.01.2020
Pierwsza drużyna
środa, 29 stycznia 2020 | 18:58
Cuprum Lubin - 22.01.2020
Pierwsza drużyna
czwartek, 23 stycznia 2020 | 18:37
GKS Katowice - 19.01.2020
Pierwsza drużyna
niedziela, 19 stycznia 2020 | 23:16
Indykpol AZS Olsztyn - 14.01.2020
Pierwsza drużyna
czwartek, 16 stycznia 2020 | 22:22
Sir Safety Conad Perugia - 7.01.2020
Pierwsza drużyna
środa, 15 stycznia 2020 | 07:19
Sir Safety Conad Perugia - 8.01.2020
Pierwsza drużyna
środa, 08 stycznia 2020 | 06:51
Spotkanie Wigilijne sponsorów PGE SKRY - 23.12.2019
Pierwsza drużyna
czwartek, 26 grudnia 2019 | 08:29
MKS Ślepsk Malow Suwałki - 22.12.2019
Pierwsza drużyna
czwartek, 26 grudnia 2019 | 08:07
Indykpol AZS Olsztyn - 18.12.2019
Pierwsza drużyna
piątek, 20 grudnia 2019 | 05:50
Cerrad Enea Czarni Radom - 15.12.2019
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 16 grudnia 2019 | 15:59
Aluron Virtu CMC Zawiercie - 8.12.2019
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 09 grudnia 2019 | 08:03
Jastrzębski Węgiel - 30.11.2019
Pierwsza drużyna
sobota, 30 listopada 2019 | 20:53
VERVA Warszawa - 27.11.2019
Pierwsza drużyna
piątek, 29 listopada 2019 | 15:16
Grupa Azoty ZAKSA - 24.11.2019
Pierwsza drużyna
niedziela, 24 listopada 2019 | 17:14
Asseco Resovia - 20.11.2019
Pierwsza drużyna
czwartek, 21 listopada 2019 | 17:47
MKS Będzin - 16.11.2019
Pierwsza drużyna
środa, 20 listopada 2019 | 19:16
BKS Visła Bydgoszcz - 10.11.2019
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 11 listopada 2019 | 08:49
Cuprum Lubin - 2.11.2019
Pierwsza drużyna
czwartek, 07 listopada 2019 | 07:00
GKS Katowice - 30.10.2019
Pierwsza drużyna
czwartek, 07 listopada 2019 | 06:57
IX Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry - 26.10.2019
Pierwsza drużyna
wtorek, 29 października 2019 | 09:32
Trefl Gdańsk - 27.10.2019
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 28 października 2019 | 17:19
Wyświetlanie 181 - 210 z 210 rezultatów.
Turniej Sponsorów PGE GiEK Skry [galeria]
Pozostałe
sobota, 18 maja 2024 | 13:53
Gala zakończenia sezonu PGE GiEK Skry 20232024
Pierwsza drużyna
środa, 01 maja 2024 | 19:49
Mecz z Klubem Kibica PGE GiEK Skry Bełchatów [24.04.2024]
Pozostałe
czwartek, 25 kwietnia 2024 | 13:55
Ostatni mecz sezonu 2023/2024. PGE GiEK Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle [17.04.2024]
Pierwsza drużyna
czwartek, 18 kwietnia 2024 | 14:22
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów [14.04.2024]
Pierwsza drużyna
wtorek, 16 kwietnia 2024 | 09:43
PGE GiEK Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów [7.04.2024]
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 08 kwietnia 2024 | 16:49
Jastrzębski Węgiel - PGE GiEK Skra Bełchatów [3.04.2024]
Pierwsza drużyna
czwartek, 04 kwietnia 2024 | 10:38
PGE GiEK Skra Bełchatów - Enea Czarni Radom [30.03.2024]
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 01 kwietnia 2024 | 14:31
Razem dla WOŚP: zwycięski trening Pani Agaty
Pozostałe
czwartek, 28 marca 2024 | 20:48
Projekt Warszawa - PGE GiEK Skra Bełchatów [20.03.2024]
Pierwsza drużyna
czwartek, 21 marca 2024 | 21:20
PGE GiEK Skra Bełchatów - GKS Katowice [15.03.2024]
Pierwsza drużyna
sobota, 16 marca 2024 | 20:24
PGE GiEK Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów [6.03.2024]
Pierwsza drużyna
czwartek, 07 marca 2024 | 20:48
Ślepsk Malow Suwałki - PGE GiEK Skra Bełchatów [29.02.2024]
Pierwsza drużyna
sobota, 02 marca 2024 | 14:33
PGE GiEK Skra Bełchatów - Exact Systems Hemarpol Częstochowa [18.02.2024]
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 19 lutego 2024 | 20:36
PGE GiEK Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn [2.02.2024]
Pierwsza drużyna
sobota, 03 lutego 2024 | 17:42
PGE GiEK Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa [24.01.2024]
Pierwsza drużyna
czwartek, 25 stycznia 2024 | 18:59
KGHM Cuprum Lubin - PGE GiEK Skra Bełchatów [18.01.2024]
Pierwsza drużyna
sobota, 20 stycznia 2024 | 09:40
PGE GiK Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle [14.01.2024]
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 15 stycznia 2024 | 14:56
Barkom Każany Lwów - PGE GiEK Skra Bełchatów [5.01.2024]
Pierwsza drużyna
sobota, 06 stycznia 2024 | 12:29
PGE GiEK Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel [2.01.2024]
Pierwsza drużyna
środa, 03 stycznia 2024 | 10:58
Enea Czarni Radom - PGE GiEK Skra Bełchatów [23.12.2023]
Pierwsza drużyna
wtorek, 26 grudnia 2023 | 16:59
PGE GiEK Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie [17.12.2023]
Pierwsza drużyna
poniedziałek, 18 grudnia 2023 | 18:11
PGE GiEK Skra trenuje przed meczem z Aluronem CMC Wartą Zawiercie
Pierwsza drużyna
środa, 13 grudnia 2023 | 14:16
PGE GiEK Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki [5.12.2023]
Pierwsza drużyna
środa, 06 grudnia 2023 | 13:33
PGE GiEK Skra Bełchatów - Projekt Warszawa [25.11.2023]
Pierwsza drużyna
niedziela, 26 listopada 2023 | 18:23
Exact Systems Hemarpol Częstochowa - PGE GiEK Skra Bełchatów [18.11.2023]
Pierwsza drużyna
niedziela, 19 listopada 2023 | 14:20
PGE GiEK Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk [14.11.2023]
Pierwsza drużyna
środa, 15 listopada 2023 | 12:41
PGE GiEK Skra Bełchatów - Bogdanka LUK Lublin [2.11.2023]
Pierwsza drużyna
piątek, 03 listopada 2023 | 10:35
PGE GiEK Skra Bełchatów - KGHM Cuprum Lubin [24.10.2023]
środa, 25 października 2023 | 11:10
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów [21.10.2023]
Pierwsza drużyna
niedziela, 22 października 2023 | 12:54