Kontakt dla mediów
Aleksandra Filipiak-Graczykowska

tel. +48 663 111 607
media@skra.pl
element_skra.png

Dla mediów


Akredytacje
Przed każdym meczem w platformie Accred.eu dostępny będzie formularz akredytacyjny na jednorazowe wejście na mecz. Jednocześnie informujemy, że liczba wejściówek dla mediów będzie ograniczona, dlatego prosimy o akredytację dziennikarzy, którzy będą relacjonować wydarzenia z hali Energia.

Odbiór akredytacji oznacza akceptację regulaminu pracy mediów w sezonie 2021/2022, który znajduje się TUTAJ.

Accred.eu jest nowoczesną platformą komunikacji, która ułatwia przebieg informacji między biurem prasowym klubu a dziennikarzami. To tutaj będą pojawiać się wszystkie informacje prasowe oraz załączane będą materiały multimedialne do pobrania i tylko w systemie Accred.eu będzie można ubiegać się o akredytacje stałe, i jednorazowe. Te drugie będą uruchamiane przed kolejnymi spotkaniami i będziemy o nich informować na bieżąco.
Do platformy można dołączyć  TUTAJ. Jeśli dziennikarz posiada już konto w systemie - wystarczy, że doda do obserwowanych nasze biuro prasowe  TUTAJ
Jeszcze raz dziękujemy przedstawicielom mediów za obecność na meczach PGE Skry. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie przebiegała równie dobrze w przyszłym sezonie.

Do pobrania