Piechocki Kacper
16 Piechocki Kacper
Libero
Data urodzenia
17 gru 1995
Dołączył do klubu
2014
Narodowość
Polska
Data urodzenia
17 gru 1995
Dołączył do klubu
2014
Sezonów w klubie

8

Wzrost 184 cm
Waga 70 kg
Zasięg w bloku 305 cm
Zasięg w ataku 315 cm
Piechocki jest wychowankiem bełchatowskiego klubu, w którym rozpoczynał swoją profesjonalną karierę.
 
Następnie libero spędził dwa sezony w AZS Częstochowa, gdzie zaznał smaku seniorskiej i międzynarodowej siatkówki. W 2014 roku wrócił do PGE Skry i od tamtej pory regularnie występuje w pierwszym zespole bełchatowskiego klubu.

Wspólnie z PGE Skrą wywalczył złoty, srebrny i dwa brązowe medale mistrzostw Polski. Na swoim koncie ma także krajowy Puchar i aż trzy Superpuchary. W 2019 roku zdobył także brązowy medal Ligi Mistrzów.

Piechocki porozumiał się z klubem w sprawie nowego kontraktu i możemy oficjalnie ogłosić, że w przyszłym sezonie również będzie bronił barw PGE Skry w PlusLidze.

- Bardzo się cieszę, że zostaję w Bełchatowie. To będzie już ósmy mój sezon w tym klubie. Liczę, że zdobędziemy medal, bo tego ostatnio zabrakło. PGE Skra to klub, który zawsze gra o najwyższe cele, więc zrobimy wszystko, by o nie walczyć. Mam nadzieję, że wreszcie zobaczymy się z kibicami w hali, bo zawsze są dla nas wsparciem. Miniony sezon również pod tym względem był trudny, bo zabrakło naszych fanów. Mam nadzieję, że teraz będziemy przeżywać piękne chwile - mówi Kacper Piechocki.
 
Osiągnięcia w PGE Skrze
1
Mistrzostwo Polski
1
Puchar Polski
3
Superpuchar Polski
1
Brązowy medal Ligi Mistrzów

Poprzednie kluby
Klub Sezon Pozycja Kraj
AZS Częstochowa 2012-2014 Libero Polska