30 września będzie wyjątkową datą dla kibiców i drużyny PGE Skry! Serdecznie zapraszamy na oficjalną prezentację zespołu oraz mecz towarzyski z IBB Polonią Londyn, czyli naszym klubem partnerskim! Wstęp wolny!

Trzy sparingi w ostatni weekend i trzy kolejne w najbliższy - taki plan czeka siatkarzy PGE Skry w kolejnych dniach. Od piątku do niedzieli bełchatowianie zagrają u siebie z Berlin Recycling Volleys oraz wezmą udział w turnieju Giganci Siatkówki.

Już od kilku lat osoby zasiadające na trybunie VIP hali Energia podczas meczów PGE Skry mogą skorzystać z pysznego cateringu dostarczonego przez firmę Werona. W najbliższym sezonie znów będziemy liczyć na naszego partnera.

PGE Skra kontynuuje okres przygotowawczy do nowego sezonu PlusLigi. W piątek zmierzy się z zespołem Berlin Recycling Volleys, a spotkanie na żywo będą mogli obejrzeć kibice żółto-czarnych!

To była piękna niedziela dla PGE Skry Bełchatów. Milad Ebadipour z kadrą Iranu wywalczył mistrzostwo Azji, a Mateusz Bieniek i Grzegorz Łomacz zostali brązowymi medalistami mistrzostw Europy!

REMKOR i PGE Skra przedłużają umowę sponsorską

Saturday, 18 September 2021 10:17 Published in Aktualności

REMKOR to firma, która już od kilku lat wspiera PGE Skrę Bełchatów. Miło nam poinformować, że umowa sponsorska ponownie została przedłużona.

PGE Skra na remis z Cerradem Enea Czarni Radom

Friday, 17 September 2021 17:46 Published in Aktualności

Wynikiem 2:2 zakończył się piątkowy mecz towarzyski pomiędzy PGE Skrą a Cerradem Enea Czarni Radom. Obie drużyny ponownie zmierzą się w sobotę.

Siatkarze PGE Skry przez ostatni sezon byli zadowoleni, jeśli chodzi o suplementację. Tym bardziej mogą być zadowoleni, że bełchatowski klub wciąż będzie wspierać firma Olimp Sport Nutrition, która ma ogromną renomę na rynku nie tylko polskim, ale również zagranicznym.

PGE Skra bez zwycięstwa w pierwszym sparingu

Thursday, 16 September 2021 20:48 Published in Aktualności

W mocno okrojonym składzie PGE Skra przegrała pierwszy mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. Lepsza od bełchatowian okazała się eWinner Gwardia Wrocław, która wygrała 3:1.

- Teraz każdy mecz coraz więcej waży i zrobimy wszystko, żeby ten turniej zakończyć uśmiechnięci - mówi Mateusz Bieniek, środkowy PGE Skry po zwycięstwie w ćwierćfinale mistrzostw Europy z Rosją 3:0.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.