Author: PGE Skra

Zmiana terminu ćwierćfinałowego meczu o Puchar Polski

PGE Skra Bełchatów informuje, że Polska Liga Siatkówki S.A. z przyczyn niezależnych od naszego klubu zmieniła termin ćwierćfinałowego meczu o Puchar Polski z Indykpolem AZS Olsztyn.

Pierwotnie zaplanowany na 15 stycznia o godz. 20.30 mecz zostanie rozegrany w hali Energia dzień wcześniej, czyli 14 stycznia o godz. 20.30.

Kibiców, którzy zakupili już bilety na środowy termin informujemy, że ich wejściówki zachowują ważność. W przypadku zakupu przez stronę bilety.skra.pl, prosimy o odpowiedź na wysłanego maila z prośbą o potwierdzenie akceptacji nowego terminu. W przypadku braku odpowiedzi bądź braku akceptacji nowego terminu, pieniądze za zakup biletu/biletów zostaną zwrócone. Kibice którzy zakupili bilety w Sklepie Kibica PGE Skry w hali Energia, w przypadku braku akceptacji nowego terminu, proszeni są o kontakt ze Sklepem.

Zapraszamy do wsparcia PGE Skry we wtorkowym meczu. Bilety na nowy termin będą dostępne od wtorku na bilety.skra.pl (od godz. 14), w sklepie w hali Energia (poniedziałek-piątek w godz. 8-15) oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek-piątek w godz. 15-18 oraz w sobotę w godz. 11-17).

Przypominamy również, że na spotkanie obowiązują karnety!