Author: Maciej Nowocień

Zapraszamy na mecz towarzyski z Berlin Recycling Volleys!

PGE Skra kontynuuje okres przygotowawczy do nowego sezonu PlusLigi. W piątek zmierzy się z zespołem Berlin Recycling Volleys, a spotkanie na żywo będą mogli obejrzeć kibice żółto-czarnych!

Bełchatowianie rozegrali już kilka sparingów, jednak do tej pory były one zamknięte dla publiczności. Teraz chcemy zaprosić żółto-czarnych kibiców do hali Energia, bo wiemy, że są naprawdę spragnieni emocji z udziałem naszej drużyny. Ostatnie spotkanie PGE Skry na żywo oglądali bowiem w listopadzie!

W piątek bełchatowianie zmierzą się z Berlin Recycling Volleys, czyli silnym zespołem, który regularnie występuje w Lidze Mistrzów. Niewykluczone, że w drużynie PGE Skry zobaczymy już pełny skład, bowiem do zespołu powoli będą dołączać reprezentanci swoich krajów, którzy grali w turniejach międzynarodowych. Przypomnijmy, że Grzegorz Łomacz i Mateusz Bieniek zostali brązowymi medalistami mistrzostw Europy, a Milad Ebadipour ma złoty krążek mistrzostw Azji!

Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie do hali Energia. Do dyspozycji fanów będzie 299 miejsc w obiekcie przy ul. Dąbrowskiego 11A. Wstęp wolny. Początek o godz. 18.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.