Author: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Wolontariusze PGE Skry spotkali się z wicemistrzami świata

W miniony poniedziałek Mateusz Bieniek, Karol Kłos i Grzegorz Łomacz spotkali się z wolontariuszami, którzy przez cały ubiegły sezon pomagali w organizacji spotkań domowych PGE Skry Bełchatów.

PGE Skra Bełchatów od kilku lat rozwija program klubowego wolontariatu. Mogą zgłaszać się do niego osoby powyżej 16. roku życia - energiczne, kreatywne, lubiące wyzwania i współpracę z innymi ludźmi. Pomoc wolontariuszy przy organizacji meczów domowych jest nieoceniona - wspierają oni pracowników klubu m.in. w biurze prasowym, w biurze zawodów oraz przy obsłudze loży VIP.

Jednym z benefitów, na które mogą liczyć wolontariusze PGE Skry, są spotkania z siatkarzami. Wyjątkowe spotkanie odbyło się w miniony poniedziałek - z wolontariuszkami zaangażowanymi w organizację meczów w poprzednim sezonie spotkali się wicemistrzowie świata: Mateusz Bieniek, Karol Kłos i Grzegorz Łomacz. Zawodnicy podziękowali wolontariuszkom za pomoc i wręczyli im klubowe gadżety. Panie mogły obejrzeć srebrne medale wywalczone przez reprezentantów Polski na zakończonych niedawno mistrzostwach świata, nie zabrakło również wspólnych zdjęć.

Osoby chcące pomagać w formie wolontariatu w organizacji spotkań domowych w nadchodzącym sezonie zachęcamy do zgłoszeń pod adresem mailowym marketing@skra.pl. To doskonała okazja do poznania klubu od środka, przeżycia niezapomnianych emocji i zdobycia bezcennych doświadczeń.

Wolontariuszom zapewniamy:
- wejściówkę na wszystkie mecze domowe w sezonie 2022/2023,
- klubowe gadżety,
- oficjalną koszulkę PGE Skry Bełchatów,
- zniżkę na zakupy w Sklepie Kibica,
- rabat na bilety dla rodzica/opiekuna prawnego (maksymalnie 2 sztuki).

Skontaktuj się z nami i napisz, dlaczego to właśnie Ty idealnie sprawdzisz się jako wolontariusz #TeamSkra w nowym sezonie! Zapraszamy!