Author: Maciej Nowocień

Werona zapewni catering na najwyższym poziomie na meczach PGE Skry

Już od kilku lat osoby zasiadające na trybunie VIP hali Energia podczas meczów PGE Skry mogą skorzystać z pysznego cateringu dostarczonego przez firmę Werona. W najbliższym sezonie znów będziemy liczyć na naszego partnera.

Mecze PGE Skry w hali Energia to wyjątkowe widowiska, na które przyjeżdżają nie tylko tysiące wiernych kibiców, ale również ważne osoby ze środowiska sportowego, biznesowego czy sponsorzy naszego klubu. To właśnie oni zasiadają na trybunie VIP, gdzie mogą skorzystać również ze specjalnie przygotowanego cateringu. Przez ostatnie lata wyjątkowe posiłki przygotowywała firma Werona z Wielunia.

Nasi wyjątkowi goście bardzo chwalili sobie dania i przekąski dostarczone przez naszego oficjalnego partnera. Dlatego miło nam poinformować, że firma Werona Catering przez kolejny sezon zostaje z PGE Skrą.

- Mało osób wie o tym, że firma Werona stawia na ekologiczną żywność. Posiłki przygotowujemy głównie z produktów uprawianych na naszym ekologicznym gospodarstwie. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z taką marką, jaką jest PGE Skra Bełchatów i cieszymy się, że nasz catering spotkał się z dużym uznaniem wśród najważniejszych gości klubu - mówi Marcin Wojciechowski, właściciel firmy Werona Catering.

- Nasza współpraca z firmą Werona Catering trwa już od kilku lat i nigdy się nie zawiedliśmy. Co więcej, nasi goście chwalą jakość przygotowanych posiłków i mogą śledzić mecze PGE Skry w jeszcze bardziej komfortowej atmosferze. Przedłużenie naszej współpracy było formalnością i wierzę, że będzie równie smacznie, jak w poprzednich sezonach - uśmiecha się Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Ofertę firmy Werona Catering można znaleźć na stronie www.weronacatering.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.