Author: Maciej Nowocień

To dzięki Wam “Ferie z PGE Skrą” były tak udane!

To był niesamowity tydzień dla naszych młodych kibiców, którzy wzięli udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji “Ferii z PGE Skrą”! Chcemy podziękować nie tylko uczestnikom, ale również wielu firmom oraz instytucjom, które pomogły nam w organizacji projektu!

Oczywiście podczas “Ferii z PGE Skrą” najważniejsze dla uczestników było poznać siatkarzy i nasz klub od środka, ale zorganizowaliśmy również szereg atrakcji, aktywności i wykładów, by młodzież podczas dni wolnych od szkoły mogła rozwijać swoje zainteresowania czy znaleźć nową pasję. Dlatego nie zabrakło wspólnego gotowania, wycieczek, integracji oraz innych inicjatyw, by uatrakcyjnić dzieciom pobyt w hali Energia.

A tak obficie wypełniony czas nie byłby możliwy, gdyby nie nasi sponsorzy i partnerzy, którzy zdecydowali się pomóc nam w organizacji jubileuszowej edycji “Ferii z PGE Skrą”. Projekt tradycyjnie wspiera PGE Polska Grupa Energetyczna, dla której bardzo ważne jest edukowanie i promowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. To również część realizacji programu CSR prowadzonego przez naszego sponsora strategicznego.

Dziękujemy również m.in. PGE Gigantom Mocy, gdzie uczestnicy mogli dowiedzieć się ciekawostek o węglu i energii. Dziękujemy również Centrum Języków Obcych Piccadilly, dzięki któremu feriowicze mogli podszkolić swój język angielski oraz rozpocząć kurs języka hiszpańskiego. Bardzo wartościowe okazały się też warsztaty z psychologiem. Z doktorem Łukaszem Prysińskim z kliniki Wolmed o motywacji w sporcie, realizacji celów i radości z tego, co robimy na co dzień.

Nie zabrakło także wyjścia poza halę Energia! Klubowym autokarem pojechaliśmy do naszych sponsorów. W siedzibie firmy Żwir-Trans feriowicze zobaczyli m.in. imponującą żwirownię oraz sprzęt budowlany oraz dowiedzieli się, jak powstają płyty drogowe czy inne elementy budowane z betonu. Tego samego dnia odwiedziliśmy również Karton Polska, czyli innego naszego sponsora. Tam uczestnicy “Ferii z PGE Skrą” zobaczyli, jak powstają różne opakowania kartonowe (a uwierzcie, że niektóre bardzo oryginalne), a na koniec czekało na nas ognisko, czyli świetna forma integracji.

“Ferie z PGE Skrą” zakończyły się w sobotę w Hotelu Sport w Bełchatowie. To właśnie tam feriowicze własnoręcznie przygotowali pizzę pod nadzorem hotelowych kucharzy, a potem wspólnie oglądały mecz PGE Skry z Asseco Resovią. Nie zabrakło głośnego dopingu, który podobno słyszany był nawet w Rzeszowie!

Nasi kibice na pewno na długo zapamiętają tegoroczne “Ferie z PGE Skrą”, a o świetnej zabawie przypominać im będą także gadżety ufundowane przez Graffiti Centrum Reklamy, czyli partnera klubu..

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim firmom i podmiotom, które pomogły nam w organizacji “Ferii z PGE Skrą”. Cieszymy się, że angażujecie się w środowisko PGE Skry i pokazujecie, że razem tworzymy jedną wielką żółto-czarną rodzinę!