Author: PGE Skra

Taylor Sander: To będzie bitwa, wręcz wojna!

- Przez cały mecz musimy naciskać, mieć dobrą energię. Najważniejszą rzeczą jest wygrać i to będzie nasz cel - mówi Taylor Sander, przyjmujący PGE Skry przed meczem z Zenitem Kazań.

W środę PGE Skra z Zenitem Kazań. Jak się czujesz przed tym spotkaniem?
Taylor Sander: - To dla nas spore wyzwanie i wielki mecz. Chcemy sprawdzić rywala i jak najbardziej naciskać na tak utytułowaną drużynę z tak znakomitymi zawodnikami. Dla nas będzie to bitwa, wręcz wojna! Ale wierzę, że możemy wygrać.

PGE Skra przegrała dwa ostatnie mecze, ale przed środą musi to odciąć grubą kreską.
- Ostatnio nie było dla nas łatwo, to trudny sezon. Robimy wszystko, co możemy, by się poprawić. Oczywiście, mamy swoje problemy, ale najważniejsze jest to, że dobrze potrenowaliśmy. To dla nas nowy tydzień, nowa energia. Zawsze mamy szanse wygrać kolejne spotkanie. Teraz nie możemy rozmyślać o przyszłości, ale jak stworzyć drużynę i wygrywać mecze. W tym sezonie szukamy tego rozwiązania i w środę możemy spróbować ponownie.

Co możesz powiedzieć o Zenicie?
- To dobra drużyna. Widziałem ich kilka meczów, mam trochę znajomych grających w Rosji i śledziłem ich spotkania przeciwko Zenitowi. Grają dobrze, zresztą jak każdego roku. My możemy się porównać, jak wyglądamy na ich tle. Przez cały mecz musimy naciskać, mieć dobrą energię. Najważniejszą rzeczą jest wygrać i to będzie nasz cel.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.