Author: PGE Skra

Taylor Sander: Na pewno się nie poddamy

- Nie tak chcieliśmy zagrać, ale wciąż mamy szansę, by się poprawić, tym razem w domu i podtrzymać nasze cele na ten sezon - mówi Taylor Sander, przyjmujący PGE Skry po pierwszym półfinale z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Aby pokonać Grupę Azoty ZAKSA, trzeba zaprezentować się perfekcyjnie. Tego w sobotę PGE Skrze zabrakło...
Taylor Sander: - Nie sądzę, że musimy grać perfekcyjnie, żeby pokonać Grupę Azoty ZAKSA, ale na pewno powinniśmy być pewni siebie i naciskać rywali. To świetny zespół i nawet jeśli nie gramy naszej najlepszej siatkówki, wciąż możemy wywierać presję. W środę jest nowe rozdanie, postaramy się lepiej przygotować do tego spotkania. Wciąż jesteśmy zespołem i musimy walczyć i doprowadzić do trzeciego meczu. Na pewno się nie poddamy.

PGE Skra niestety popełniała sporo błędów.
- Rywale postawili dużą presję na zagrywce, mocno serwowali, mają dużą różnorodność w tym elemencie. Grają naprawdę dobrze, więc nie popełniali błędów i naciskali na nas. Musimy teraz podjąć wyzwanie i spróbować się odegrać w środę. Nie tak chcieliśmy zagrać, ale wciąż mamy szansę, by się poprawić, tym razem w domu i podtrzymać nasze cele na ten sezon.

W środę jest kolejna szansa...
- Zostało nam tylko walczyć. Musimy podjąć rękawicę. ZAKSA zagra dobrą, systemową siatkówkę. Potrafią zaprezentować się wspaniale, ale my też jesteśmy w stanie to zrobić. Musimy tylko w siebie uwierzyć i zrobić to, co mamy do zrobienia.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.