Author: PGE Skra

Taylor Sander jest już w Bełchatowie!

Nareszcie! Taylor Sander, amerykański przyjmujący, który w przyszłym sezonie będzie grał w PGE Skrze, jest już w Bełchatowie. Siatkarz w poniedziałkowe popołudnie przyleciał do Polski i wkrótce dołączy do drużyny, by rozpocząć przygotowania do nowego sezonu PlusLigi.

Sander z rodziną wylądował po godz. 16 na lotnisku w Warszawie. - Jesteśmy zmęczeni, ale podróż przebiegła dobrze - mówił nasz siatkarz zaraz po wyjściu z hali przylotów. Stamtąd cała trójka pojechała do Bełchatowa, by urządzić się w mieszkaniu.

Przyjmujący przebywa na kwarantannie, a we wtorek przejdzie test na obecność COVID-19. Od jego wyników zależą dalsze plany wobec siatkarza PGE Skry. - Wszyscy się cieszymy z przyjazdu Taylora do Polski - nie ukrywa radości Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry.

Przypomnijmy, że Sander uznawany jest za jednego z najlepszych przyjmujących na świecie. Grał m.in. w Sadzie Cruzeiro, Cucine Lube Civitanova czy Calzedonii Werona. Jest także brązowym medalistą igrzysk olimpijskich oraz zwycięzcą Ligi Światowej.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.