Author: Maciej Nowocień

Sprzedaż biletów na mecze PGE Skry z Arcadą Galati i Projektem Warszawa

We wtorek o godz. 12 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz Pucharu CEV pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a Arcadą Galati (1 lutego, godz. 18), który odbędzie się w hali Energia. W środę natomiast uruchomimy dystrybucję wejściówek na spotkanie PlusLigi z Projektem Warszawa (Bełchatów, 5 lutego, godz. 17.30).

Ceny biletów na mecz z Arcadą to 10 (normalny) i 5 złotych (ulgowy, za okazaniem legitymacji studenckiej, uczniowskiej, renicisty lub dowodu osobistego w przypadku emerytów). Dzieci do lat 6 mogą wejść do hali bezpłatnie z opiekunem posiadającym bilet.

Warto wspomnieć, że podczas środowego meczu z Asseco Resovią w sklepie kibica w hali Energia wejściówki na mecz z Arcadą będą dostępne w cenie 5 zł - zarówno normalny, jak i ulgowy.

W środę rozpocznie się zaś sprzedaż biletów na spotkanie PlusLigi z Projektem Warszawa (5 lutego, godz. 17.30). Wejściówki będą kosztowały 40 złotych (brak biletów ulgowych), z wyjątkiem sektora 1, gdzie dostępne będą bilety w cenie 30 (normalny) i 20 złotych (ulgowy).

Przygotowaliśmy też specjalne promocje. Przy zakupie biletu na mecz PGE Skry z Arcadą, otrzymasz 5 złotych zniżki na wejściówkę na spotkanie z Projektem. Z kolei w dniu meczu z zespołem z Rumunii przygotowaliśmy specjalną pulę biletów na Projekt w promocyjnej cenie 20 złotych. Oferta obowiązuje tylko w sklepie kibica w hali Energia.

Wejściówki można zakupić online na stronie bilety.skra.pl oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek w godz. 14-19, sobota-niedziela w godz. 11-18). W dniu meczu kasa biletowa będzie czynna na dwie godziny przed spotkaniem.

Ceny biletów na mecz z Arcadą Galati:
wszystkie sektory - 10 złotych (normalny), 5 złotych (ulgowy)

Ceny biletów na mecz z Projektem Warszawa:
1 sektor - 30 złotych (normalny), 20 złotych (ulgowy)
pozostałe sektory - 40 złotych (normalny, brak biletów ulgowych)