Author: PGE Skra

Sprzedaż biletów na mecz PGE Skry z OK Mladost Brcko

PGE Skra rozpoczęła sprzedaż biletów na mecze Puchar CEV z OK Mladost Brcko, które odbędą się 16 i 18 listopada w hali Energia. 

Przypomnijmy, że po porozumieniu z klubem z Bośni i Hercegowiny oraz Europejską Konfederacją Siatkówki CEV oba spotkania pomiędzy PGE Skrą a OK Mladost Brcko odbędą się w hali Energia. Pierwsze z nich zaplanowano na 16 listopada, a rewanżowe dwa dni później. Oba mecze rozpoczną się o godz. 18.

PGE Skra rozpoczęła już sprzedaż biletów na oba spotkania. Dla kibiców, którzy chcą obejrzeć dwa mecze, klub przygotował specjalny pakiet. Za wejście zarówno na wtorkowe, jak i czwartkowe spotkanie trzeba zapłacić łącznie 30 złotych. Przewidzieliśmy również bilety ulgowe (ulgowy, za okazaniem legitymacji studenckiej, uczniowskiej, renicisty lub dowodu osobistego w przypadku emerytów), które będą kosztowały 20 złotych. Dzieci do lat 6 mogą wejść do hali bezpłatnie z opiekunem posiadającym bilet.

Z kolei pojedyncze wejściówki na każdy z meczów kosztują 20 złotych (normalny) i 15 złotych (ulgowy). 

Wejściówki można zakupić online na stronie bilety.skra.pl oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek-piątek, godz. 14-19). W dniu meczu kasa biletowa będzie czynna na dwie godziny przed spotkaniem.

Przypomnijmy też, że trwa sprzedaż biletów na mecz z LUK Lublin, który odbędzie się 13 listopada o godz. 17.30.

Ceny biletów na mecz z OK Mladost Brcko:
dwumecz - cena 30 zł (normalny), 20 złotych (ulgowy)
pojedynczy mecz - 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy)