Author: PGE Skra

Sponsor PGE Skry coraz bardziej zakochany w siatkówce

Jednym z turniejów towarzyskich, w którym zagrają przed sezonem 2020/2021 siatkarze PGE Skry Bełchatów, będą Giganci Siatkówki. To zawody, które od lat wspierane są przez Liedmann Agro, czyli sponsora naszego klubu.

Turniej w Kępnie odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia, a oprócz bełchatowian zagrają w nim Jastrzębski Węgiel oraz Trefl Gdańsk. Czwarta ekipa nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że na trzeci rok z turniejem pozostała firma Agro Liedmann.

Tomasz Liedmann, właściciel firmy, nie ukrywa, że w Kępnie będzie kibicował PGE Skrze. – Jesteśmy po pierwszym wspólnym sezonie i dla mnie PGE Skra oczywiście będzie faworytem - zaznacza. - Przedwcześnie zakończone rozgrywki zakończyła na trzecim miejscu, choć ostrzyliśmy sobie zęby na mistrzostwo.

Co ciekawe, pierwszy kontakt z Liedmann Agro PGE Skra nawiązała właśnie podczas Gigantów Siatkówki. - W tym klubie panuje rodzinny nastrój i wchodząc do tej drużyny, kibicuje się jej bardzo mocno - mówi Liedmann. - Mam nadzieję, że bełchatowianie dobrze zaprezentują się podczas turnieju.

Przypomnijmy, że wydarzenie ma również aspekt charytatywny, co idealnie wpisuje się w misję firmy Liedmann Agro. – Uważam, że w dzisiejszych czasach warto budować wizerunek firmy nie tylko w oparciu o sukcesy biznesowe, ale działając wielotorowo i biorąc pod uwagę odpowiedzialność biznesu. Wtedy to wszystko się dopełnia. Turniej Giganci Siatkówki to idealne połączenie miłości do siatkówka, która staje się narodowym sportem Polaków oraz wrażliwości na pomoc potrzebującym - kończy Liedmann.