Author: PGE Skra

Skład PGE Skry na turniej PreZero Grand Prix w Krakowie

Od czwartku siatkarze PGE Skry wezmą udział w turnieju PreZero Grand Prix, który odbędzie się w Krakowie. Kto zagra w drużynie z Bełchatowa?

PreZero Grand Prix to wyjątkowe rozgrywki wymyślone przez Polską Ligę Siatkówki. Drużyny rywalizują na piasku, ale na większych boiskach, niż w siatkówce plażowej i liczą po czterech zawodników. Obowiązują też przepisy z siatkówki halowej.

Żeńska edycja odbyła się w miniony weekend w Gdańsku. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy wreszcie mogli wrócić na trybuny. Liczymy, że w Krakowie będziemy mogli liczyć na gorący doping naszych fanów, którzy będą wspierać PGE Skrę.

Znamy już skład, w którym bełchatowianie wystąpią w stolicy Małopolski. Do Krakowa pojadą Sebastian Adamczyk, Karol Kłos, Robert Milczarek, Mikołaj Sawicki, Damian Schulz i Kacper Piechocki. Trenerem będzie Radosław Kolanek, a w sztabie na turniej znaleźli się także Maciej Michalik (trener przygotowania fizycznego) oraz Tomasz Kuciapiński (fizjoterapeuta).

PGE Skra rozgrywki rozpocznie od meczu z BBTS Aqua Bielsko-Biała, który jest zaplanowany na czwartek, na godz. 17.45. Jeśli bełchatowianie wygrają z pierwszoligowcem, zmierzą się ze zwycięzcą meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Staropolanka Cuprum Lubin.

Transmisje z turnieju w Polsacie Sport.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.