Author: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Treflem Gdańsk

W 4. kolejce PlusLigi w sobotę 15 października o godz. 14:45 PGE Skra Bełchatów zagra we własnej hali z Treflem Gdańsk. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie.

Trefl Gdańsk na inaugurację ligi wygrał 3:0 z Barkomem Każany Lwów. W czwartek gdańszczan czeka spotkanie 2. kolejki ze Ślepskiem Malow Suwałki, a 11 października podejmą Cuprum Lubin. PGE Skra - po porażce 2:3 w Zawierciu - w środę 5 października zagra z BBTS-em Bielsko-Biała, a w niedzielę o 20:30 zmierzy się na wyjeździe z PSG Stalą Nysa.

W ramach 4. kolejki PlusLigi w sobotę 15 października o godz. 14:45 bełchatowianie podejmą w hali Energia drużynę z Gdańska. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na to spotkanie - można je kupować przez stronę https://bilety.skra.pl/, a w środę (5 października) - przy okazji meczu z BBTS-em - od 19:30 będzie je można kupić także w kasie hali Energia.

Od czwartku 6 października wejściówki będzie też można kupować w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek - piątek 8:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 15:00 - 18:00).

Nowy sezon, nowe emocje, #NoweOtwarcie! Kup bilet na mecz z Treflem Gdańsk i wspieraj drużynę PGE Skry w walce o najwyższe cele! #BezWasNieGramy!