Author: PGE Skra

Ruszają zapisy do "Ferii z PGE Skrą" 2020!

Zbliżają się ferie zimowe, a PGE Skra po raz kolejny ma dla swoich młodych kibiców doskonały pomysł na spędzenie wolnych dni. Zapraszamy na "Ferie z PGE Skrą", podczas których możecie poznać swój ukochany klub "od kuchni".

Jeśli masz od 10 do 16 lat, kibicujesz PGE Skrze, chcesz poznać siatkarzy i sztab szkoleniowy osobiście oraz zobaczyć, jak na co dzień wygląda praca w bełchatowskim klubie, "Ferie z PGE Skrą" to idealna akcja dla Ciebie! W tym roku po raz kolejny postanowiliśmy dać możliwość naszym młodym kibicom zobaczyć to, czego zwykli fani zobaczyć nie mogą. O tym, jak doskonale można się bawić podczas "Ferii z PGE Skrą", możecie zobaczyć TUTAJ.

Aby zakwalifikować się do edycji 2020, należy wysłać pracę konkursową (o tym poniżej) na adres marketing@skra.pl z dopiskiem „Ferie z PGE Skrą”. Ostateczny dzień wysłania pracy to 12.01.2020, godz. 13. W zgłoszeniu należy również podać imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu i adres zamieszkania oraz dołączyć niezbędne dokumenty umieszczone w regulaminie, który znajdziecie poniżej.

Jak ma wyglądać praca? Macie trzy możliwości. Można stworzyć portret obecnie grającego siatkarza lub trenera PGE Skry w dowolnym stylu: narysować, wykleić, namalować, wyrzeźbić itp. Inną formą może być wypracowanie na temat wybranego siatkarza/trenera naszego klubu. Ostatnią opcją jest napisanie wierszyka lub rymowanki na temat PGE Skry.

Zwycięzców ogłosimy 15 stycznia 2020, a wyniki będą opublikowane na oficjalnej stronie internetowej klubu. Zapraszamy!

Przed zgłoszeniem prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższym regulaminem "Ferii z PGE Skrą".