Author: PGE Skra

REMKOR pozostaje w gronie sponsorów PGE Skry

Mimo trudnego czasu, PGE Skra wciąż może liczyć na swoich sponsorów. Miło nam poinformować, że w tym gronie pozostanie firma REMKOR, która wspiera nasz zespół już od kilku lat.

Firma REMKOR powstała w 2003 zatrudniając doświadczonych pracowników o wieloletnim stażu przy realizacji obiektów instalacji odsiarczania spalin. Jest to lokalne przedsiębiorstwo zatrudniające pracowników z regionu bełchatowskiego. REMKOR jest specjalistyczną firmą wykonującą zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości renomowanych marek.

- To już szósty sezon, w którym firma REMKOR wspiera PGE Skrę. Dzięki bełchatowskiej drużynie zostałem wielkim kibicem siatkówki. Cieszę się, że mogę być w gronie sponsorów tak bogatego w historię klubu. Jest to ogromny zaszczyt dla mojej firmy - cieszy się Dariusz Włodarczyk, właściciel REMKOR.

- REMKOR wspiera nas już od kilku lat, a wielokrotnie podkreślam, że w biznesie ważna jest lojalność. Firma idealnie wpisuje się w ten schemat i cieszę się, że dalej możemy liczyć na wsparcie, szczególnie w tym trudnym dla nas okresie. Nasze cele się nie zmieniają - walczymy o dziesiąte mistrzostwo Polski i mam nadzieję, że przy udziale firmy REMKOR, zdobędziemy to jubileuszowe złoto - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Aby zapoznać się z ofertą firmy REMKOR, zapraszamy na stronę www.remkor.net.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.