Author: Maciej Nowocień

REMKOR i PGE Skra przedłużają umowę sponsorską

REMKOR to firma, która już od kilku lat wspiera PGE Skrę Bełchatów. Miło nam poinformować, że umowa sponsorska ponownie została przedłużona.

Firma REMKOR powstała w 2003 zatrudniając doświadczonych pracowników o wieloletnim stażu przy realizacji obiektów instalacji odsiarczania spalin. Jest to lokalne przedsiębiorstwo zatrudniające pracowników z regionu bełchatowskiego. REMKOR jest specjalistyczną firmą wykonującą zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych, przewodów kominowych i kanałów spalin z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości renomowanych marek.

- Wspieranie drużyny PGE Skry to dla Firmy REMKOR ogromny zaszczyt. Z roku na rok przekonuję się, że warto być w gronie sponsorów tego Klubu, ponieważ bełchatowska Skra to nie tylko silna drużyna, ale też mocna organizacja, która zarządzana jest z niezwykłą starannością. Liczę, że nadchodzący sezon przyniesie nam wszystkim wiele powodów do dumy - mówi Dariusz Włodarczyk, właściciel firmy REMKOR.

- Cieszę się, że firma REMKOR sponsoruje nasz klub już od kilku lat, a tym bardziej, że jest to przedsiębiorstwo z naszego najbliższego regionu. Dzięki temu obie strony mogą się nawzajem wspierać. Nasza współpraca trwała również podczas pandemii, dlatego chciałbym jeszcze raz podkreślić lojalność naszego sponsora. Dziękuję i do zobaczenia w przyszłym sezonie PlusLigi! - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Aby zapoznać się z ofertą firmy REMKOR, zapraszamy na stronę www.remkor.net.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.