Author: Maciej Nowocień

Przed Wami nowa skra.pl! STELLIS partnerem technologicznym PGE Skry

Z dużym przytupem, bo od nowej strony internetowej rozpoczęła się współpraca PGE Skry Bełchatów z firmą STELLIS, która została nowym partnerem technologicznym klubu.

STELLIS działa w branży sport-tech. Celem marki jest zrewolucjonizowanie rynku technologii sportowej. Misją marki jest projektowanie, budowanie i tworzenie wiodących na świecie technologii, produktów i usług dla wszystkich organizacji sportowych, aby wszyscy kibice mogli cieszyć się tym samym profesjonalnym doświadczeniem cyfrowym. 

Zespół posiada 15-letnie doświadczenie w branży technologicznej i sportowej. W skład STELLIS wchodzą menedżerowie, konsultanci, byli sportowcy, którzy mogą się pochwalić pracą dla marek takich jak UEFA, UEFA EURO 2020, Widzew Łódź, Tauron Arena Kraków, Polska Organizacja Turystyczna, IHF (International Handball Federation), Polskiego Związku Piłki Ręcznej, SHF (Svenska Handbollforbundet - Szwedzki Związek Piłki Ręcznej) i innych.

- Jestem dumny, że STELLIS został partnerem technologicznym PGE Skry Bełchatów. Naszym celem jest, żeby strefa digital PGE Skry była na takim samym wysokim poziomie jak wizerunek marki i sukcesy sportowe bełchatowskiej drużyny. Strona internetowa to tylko pierwszy element wdrożenia naszej Platformy LIGA 360. Kolejne jego etapy zakładają prace nad integracją bazy kibiców, systemu biletowego, programu lojalnościowego oraz e-commerce. Stawiamy fanów w centrum naszego zainteresowania. Dzięki danym z analizy sprzedaży już niedługo PGE Skra będzie mogła wdrażać nowoczesne rozwiązania marketingowe, takie jak spersonalizowana komunikacja - mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO firmy STELLIS.

Z rozpoczęcia współpracy z nowym partnerem technologicznym cieszy się również Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

- Mimo że żyjemy w dobie mediów społecznościowych, strona internetowa wciąż jest jednym z podstawowych i najważniejszych elementów komunikacji z kibicami. To właśnie poprzez stronę skra.pl dzielimy się z fanami oficjalnymi informacjami, sprzedajemy bilety na mecze czy prowadzimy sklep internetowy. Dlatego cieszę się, że po wielu latach odświeżyliśmy naszą witrynę, a prace oddaliśmy w ręce firmy STELLIS, która stanęła na wysokości zadania. Nasz nowy partner technologiczny zajmie się każdym aspektem, jeśli chodzi o nasze strony internetowe i nie tylko. Mam nadzieję na udaną współpracę - mówi Konrad Piechocki.

Nowa strona internetowa klubu dostępna jest już pod linkiem skra.pl.