Author: Maciej Nowocień

PGE Skra zagra ze zwycięzcą Ligi Mistrzów. Trwają przygotowania

Po trudnym meczu z Jastrzębskim Węglem, siatkarzy PGE Skry czeka kolejne wymagające spotkanie. We własnej hali zagrają z Grupą Azoty Kędzierzyn-Koźle, czyli zwycięzcą Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu.

Bełchatowianie po meczu z Jastrzębskim Węglem dostali dzień wolnego. We wtorek natomiast rozpoczęli już przygotowania do meczu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, który odbędzie się w najbliższą sobotę w hali Energia.

Tradycyjnie po dniu przerwy siatkarze trenowali dwukrotnie. Rano spotkali się w siłowni, a po południu trenowali z piłkami. W środę czekają ich tylko zajęcia w hali, a w czwartek ponownie będą ćwiczyć dwukrotnie. Na piątek sztab szkoleniowy zaplanował odprawę wideo oraz trening z piłkami.

Sobota to dzień meczowy, a ze względu na fakt, że mecz rozpoczyna się o godz. 14.45, bełchatowian czeka tylko poranne rozciąganie, odprawa oraz wspólny obiad. 

Transmisja ze spotkania w Polsacie Sport. Ostatnie bilety na mecz są dostępne na bilety.skra.pl oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (specjalna pula).