Author: Maciej Nowocień

PGE Skra wciąż zaprasza do Galerii Olimpia! Współpraca przedłużona!

Galeria Olimpia to bardzo ważny punkt na mapie Bełchatowa. Największe centrum handlowe w regionie wciąż pozostanie sponsorem PGE Skry na kolejny sezon.

Galeria Olimpia na swoich 33 tys. metrach kwadratowych powierzchni mieści kilkadziesiąt sklepów i punktów usługowych, w tym znanych światowych marek, ale i firm działających lokalnie. To jedno z ulubionych miejsc bełchatowian, bowiem mogą w nim doskonale spędzić czas i to nie tylko na zakupach, ale również w kinie Helios, kawiarniach czy restauracjach.

Nic więc dziwnego, że w Galerii Olimpia często można spotkać również siatkarzy PGE Skry. Nasi zawodnicy korzystają z bogatej oferty centrum handlowego, a także innych atrakcji. Miło nam więc poinformować, że klub już po raz ósmy przedłuża umowę sponsorską z tak lojalnym partnerem i ważnym miejscem w Bełchatowie.

- W Galerii Olimpia codziennie spotykamy tysiące kibiców, ale również przedstawicieli PGE Skry. To tutaj też znajduje się Wyspa PGE Skry, czyli miejsce zarezerwowane dla fanów bełchatowskiego klubu. Jesteśmy ze sobą już wiele lat, a przez ten czas siatkarze dali nam wiele radości i pozytywnych emocji. Jestem pewny, że podobnie będzie również w nadchodzącym sezonie - mówi Mariusz Kabziński, dyrektor Galerii Olimpia.

- Galeria Olimpia jest ważnym punktem na mapie Bełchatowa, ale również PGE Skry. TO właśnie tam zorganizowaliśmy Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry, który zapadł nam w pamięci jako ten ostatni, organizowany przez pandemią. Tacy partnerzy to dla nas skarb i cieszymy się, że możemy współpracować z nimi przez kolejny rok - dodaje Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej informacji na temat Galerii Olimpia można znaleźć na www.galeriaolimpia.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.