Author: PGE Skra

PGE Skra wciąż może liczyć na DPD Polska

DPD Polska przez kolejny sezon będzie partnerem logistycznym PGE Skry. Kibice wciąż będą mogli więc liczyć na terminowe dostawy m.in. gadżetów z klubowego sklepu internetowego.

Firma DPD Polska jako lider rynku kurierskiego w Polsce doręczyła w ubiegłym roku 157 mln paczek. Firma stawia w centrum uwagi konsumenta i jego preferencje, które kształtują branżę kurierską. DPD Polska jako pierwsza firma kurierska na polskim rynku umożliwiła opłacenia przesyłki pobraniowej kartą u kuriera. Wygodę nadań i odbiorów zapewnia także sieć ponad 2,5 tys. punktów DPD Pickup oraz DPD Pickup Oddziałów Miejskich, które są jednocześnie wyrazem troski o środowisko naturalne i komfort mieszkańców miast. Ich kurierzy realizują doręczenia rowerami (w tym rowerami cargo), na skuterach oraz pieszo. DPD Polska proponuje również innowacyjne usługi dla biznesu, takie jak DPD Today, która gwarantuje dostarczenie przesyłki jeszcze w dniu nadania w największych miastach i Dostawy Nocne ułatwiające sklepom stacjonarnym dużych sieci przygotowanie się do codziennej sprzedaży.

Od kilku lat również PGE Skra może przekonać się o profesjonalizmie DPD Polska, bowiem firma jest partnerem logistycznym klubu.

- Od 2018 roku firma DPD Polska wspiera zespół PGE Skra Bełchatów, który należy do czołówki drużyn męskiej siatkówki w Polsce. Przez ostatnie lata mieliśmy okazję obserwować jego rozwój, a także wspierać logistycznie codzienne działania, m.in. zapewniając obsługę sklepu kibica. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu tej współpracy, co potwierdzamy kontynuując partnerstwo - mówi Łukasz Zembowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu, członek zarządu DPD Polska.

- Przez dwa lata nie zawiedliśmy się na DPD Polska i bardzo cenimy sobie tę współpracę. To kluczowy partner między innymi w kontekście funkcjonowania naszego sklepu internetowego, bo jesteśmy pewni, że nasi kibice zawsze otrzymają zamówione produkty na czas, nawet w gorącym dla kurierów przedświątecznym czasie. Klub sportowy to również firma, więc regularna korespondencja jest tutaj bardzo ważna. Firma DPD Polska w tym przypadku również wychodzi nam naprzeciw i cieszę się, że przez kolejny rok będziemy mogli kontynuować współpracę - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej informacji o firmie oraz możliwość nadania paczki znajdziesz na www.dpd.com/pl/pl/.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.