Author: PGE Skra

PGE Skra w ćwierćfinale wieczorową porą

PGE Skra rozpoczyna bardzo ważny , ostatni tydzień przygotowań do fazy play-off PlusLigi. W ćwierćfinale zmierzy się z Asseco Resovią, a bełchatowianie poznali już daty dwóch pierwszych meczów.

Przypomnijmy, że PGE Skra do najlepszej ósemki PlusLigi zakwalifikowała się jako czwarty zespół po rundzie zasadniczej. Oznacza to, że w pierwszej fazie zmierzy się z piątą Asseco Resovią. W przypadku awansu do półfinału bełchatowianie zagrają ze zwycięzcą pary Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki.

PGE Skra skupia się jednak na najbliższym celu, czyli wygranej z Asseco Resovią. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw, a dzięki wyższej lokacie po rundzie zasadniczej pierwszy mecz odbędzie się w Bełchatowie. W hali Energia zespoły zmierzą się 21 marca o godz. 20.30. Z kolei rewanż w Rzeszowie zaplanowano na dokładnie tydzień później (27 marca, godz. 20.30). Ewentualny trzeci mecz zostanie rozegrany 31 marca w Bełchatowie.

W poniedziałek PGE Skra rozpoczęła ostatni etap przygotowań do najważniejszej części sezonu. Trenerzy zaplanowali dwa treningi, przed południem siatkarze spotkali się w siłowni, a wieczorem przewidziano trening typowo siatkarski. Przypomnijmy, że w weekend bełchatowianie rozegrali też sparing z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa, a wszystko po to, by zachować rytm meczowy przed tak ważnym okresem w PlusLidze.

Dziennikarzom przypominamy, że rozpoczął się już proces akredytacyjny na najbliższe spotkanie w hali Energia. Zainteresowanych odsyłamy do naszego wirtualnego biura prasowego w Accredito.com. Zapraszamy!

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.