Author: PGE Skra

PGE Skra rozszerza współpracę z firmą Liedmann Agro!

Liedmann Agro to kolejny ze sponsorów PGE Skry, który jest bardzo zadowolony ze współpracy. Co ciekawe, firma postanowiła ją rozszerzyć i to długofalowo. - Wierzę, że razem zdobędziemy dziesiąte mistrzostwo Polski - mówi Tomasz Liedmann, prezes zarządu Liedmann Sp. z o.o.

Firma Liedmann współpracuje z PGE Skrą od dwóch lat. Jest jednym z kluczowych sponsorów, dzięki któremu klub może budować silną drużynę na kolejne sezony. Również firma Liedmann Agro jest zadowolona ze współpracy, co zaowocowało jej rozszerzeniem.

- Kontynuacja współpracy to efekt m.in. mojej pasji i zamiłowania do siatkówki, ale również poprzedniego sezonu, który z wiadomych przyczyn nie został dokończony, ale w pełni zadowalał nas jako sponsora w sprawach marketingowych. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się z zarządem na dalszą współpracę. Zdradzę, że nie jest to rok, ale długofalowa realizacja projektu, który będzie trwał trzy lata, zakładając oczywiście, że sytuacja pozwoli nam go kontynuować. Nasz udział ma być coraz wyższy i będziemy się starali nakreślać progres, żeby projekt się jeszcze bardziej rozwijał. Nagrodą jest fakt, że nasza firma pojawiła się na koszulkach. Logo Liedmann Agro obok sponsora strategicznego będzie mogło dumnie widnieć na piersi naszych siatkarzy - powiedział na uroczystej konferencji prasowej Tomasz Liedmann.

- Współpraca układa nam się bardzo owocnie. Pan prezes Liedmann jest bardzo wymagającym partnerem, ale finalnie to działa w dwie strony. Cieszę się bardzo, że po roku obserwacji zdecydował się współpracować z naszym klubem. Po ostatnim niedokończonym sezonie rozmowy ze sponsorami i składanie budżetu nie były łatwe, dlatego tym większy szacunek i podziękowania dla firmy Liedmann za podejście do sprawy. Za nami jest kilkanaście rozmów prywatnych i mimo wielu obowiązków pan Tomasz interesował się klubem: zarówno drużyną, jak i sprawami organizacyjnymi. Jestem bardzo wdzięczny za takie podejście. To tylko mobilizuje i mam nadzieję, że będziemy cieszyć się ze wspólnie założonej strategii etapowego planu współpracy, o którym mówił pan prezes Liedmann - dodał Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Trener Michał Mieszko Gogol podkreśla, że drużyna z przyjemnością wróci na boisko i to do poważnej rywalizacji. - I teraz po raz kolejny widzimy, jak ważne jest wsparcie sponsorów. Dziękujemy panu Tomaszowi Liedmannowi za to, że cały czas jest z nami. Fajnie jest mieć tak zaangażowanego sponsora, który wspiera nas na każdym meczu, interesuje się i faktycznie jest z drużyną. Dzięki temu tworzy się pewna więź, która jest ponad wszystkimi sprawami finansowymi i organizacyjnymi - podkreśla Gogol.

Tomasz Liedmann pragnie również podziękować drużynie za ostatni sezon, który niestety został przerwany przez pandemię. - Jako optymista byłem przekonany, że zdobędziemy dziesiąte mistrzostwo Polski. Sprawa była otwarta. Dziś, po kilku zmianach, jestem przekonany, że zdobycie jubileuszowego złotego medalu jest w zasięgu zespołu. Będziemy mocno kibicować i wspierać PGE Skrę, żeby osiągnąć ten cel i przy naszym skromnym udziale staniemy na najwyższym stopniu podium - kończy Liedmann.


Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.