Author: Maciej Nowocień

PGE Skra gra z WOŚP! Wyjątkowe licytacje od naszego klubu!

Siema! To już tradycja, że PGE Skra każdego roku włącza się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. I zawsze są to wyjątkowe licytacje! Zobaczcie, co możecie wygrać w tym roku, a przy okazji pomóc potrzebującym dzieciom!

W tym roku jubileuszowy, 30. Finał WOŚP zaplanowano 30 stycznia. W tym roku celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. “Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje: - czytamy na stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zbiórka co roku jednoczy wszelkie środowiska, a na specjalnych licytacjach można znaleźć naprawdę wyjątkowe rzeczy. PGE Skra również włącza się do pomocy, a w tym roku ponownie wystawiliśmy coś specjalnego dla naszych kibiców.

Zaczniemy od spędzenia dnia w naszym klubie i zajęć z siatkarzami i sztabem PGE Skry (KLIKNIJ). Zwycięzca licytacji pozna pracę statystyka, będzie miał okazję wyjść na boisko hali Energia i odbyć aktywny trening z zawodnikami i trenerami naszej drużyny. Nie trzeba się martwić też o strój, bo czeka już identyczny sprzęt, z którego korzystają siatkarze. Po wspólnym treningu będzie można podparzeć, jak ćwiczą profesjonaliści. Na koniec zwycięzcę czeka mecz PGE Skry oraz obiad z prezesem Konradem Piechockim i dyrektorem marketingu Tomaszem Koprowskim w restauracji Plac ‘16 Od Chleba Do Wina. Chętni pojadą też na wycieczkę na punkt widokowy kopalni oraz do Elektrowni Bełchatów. Oferujemy też nocleg, więc już teraz zapraszamy do licytacji!

Znajdzie się też coś dla fanów Aleksandara Atanasijevicia. Pójść z Serbem na kolację? Nic prostszego - trzeba tylko wygrać naszą licytację (KLIKNIJ). Nie trzeba przypominać, że atakujący jest ulubieńcem kibiców i sam kocha Bełchatów i PGE Skrę. Jeśli zawsze chciałeś poznać Aleksa, porozmawiać z nim i poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, to jest to idealna okazja! O rachunek nie trzeba się martwić, ponieważ do licytacji dokłada się również restauracja, której współwłaścicielem jest Kacper Piechocki, libero PGE Skry.

Kolejna wyjątkowa aukcja to strój libero… Roberta Tahta i Dicka Kooya (KLIKNIJ). Jak to możliwe? Trykot i spodenki zostały przygotowane dla Roberta Tähta, który na tej niecodziennej dla siebie pozycji wyjątkowo zagrał w meczu bełchatowian ze Stalą Nysa (16.10.2021). Po kilku meczach miesiącach ten sam strój w trybie pilnym został przerobiony dla… Dicka Kooya, czyli innego przyjmującego PGE Skry, który wyjątkowo musiał przyodziać trykot libero w meczu z GKS Katowice (17.12.2021). Co ciekawe, nasz zawodnik niespodziewanie wszedł w tym stroju na boisko i zagrał na nowej dla siebie pozycji bardzo dobrze! W jednym, oryginalnym, meczowym stroju JOMA PGE Skry wystąpiło dwóch zawodników. Na koszulce nazwisko “Täht” zostało zaklejone, a numer “9”, z którym występuje Estończyk, umiejętnie przekształcony ;-) na “8”, czyli numer Kooya, podobnie jak na spodenkach.

Na innej aukcji możecie też wylicytować wyjątkowe krzesełko z hali Energia, czyli domowego obiektu PGE Skry (KLIKNIJ). To właśnie tam bełchatowianie rozegrali tysiące meczów, a w efekcie wywalczyła dziewięć złotych medali mistrzostw Polski, siedem Pucharów Polski, medale Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata. Krzesełko zostało podpisane przez całą drużynę PGE Skry z sezonu 2021/2022. Można na nim znaleźć sygnatury m.in. Karola Kłosa, Grzegorza Łomacza, Mateusza Bieńka (mistrzowie świata), Aleksandara Atanasijevicia, Milada Ebadipoura, Dicka Kooya czy Roberta Tahta. To idealny prezent nie tylko dla fana PGE Skry, ale również wszystkich sympatyków siatkówki! 

Ponadto, na naszych licytacjach znajdziecie również piłkę z autografami PGE Skry, a w gratisie otrzymacie również piłkę IBB Polonia Londyn, naszego klubu partnerskiego (KLIKNIJ) oraz piłkę i kalendarz z autografami oraz bilety na trzy wybrane spotkania PGE Skry w hali Energia (KLIKNIJ).

Serdecznie zapraszamy do licytacji! Pomagajmy!