Author: Maciej Nowocień

PGE Skra Bełchatów kolejny rok ze wsparciem Röben!

Röben Polska to firma, która od wielu lat wspiera PGE Skrę. Bardzo cieszymy się, że przez kolejny sezon będzie sponsorem bełchatowskiego klubu.

Firma Röben zajmuje się produkcją ceramiki budowlanej i jest w ścisłej czołówce w swojej branży na świecie. To efekt ponad 160-letniej tradycji oraz ciężkiej pracy w kilkunastu zakładach produkcyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych. Trzy z nich są zlokalizowane w Polsce, w Środzie Śląskiej k/Wrocławia. Są to jedne z najnowocześniejszych zakładów nie tylko w Europie, ale i na świecie.

Röben wspiera drużyny będące przedstawicielami różnych dyscyplin sportowych, a jednym z nich jest właśnie PGE Skra. Dumnie możemy poinformować, że Röben jest związany z naszym klubem od ponad 20 lat. Przez ten czas razem świętowaliśmy największe sukcesy drużyny. W tym czasie zostaliśmy dziewięciokrotnym mistrzem Polski, ale też klub stał się uznaną marką na arenie międzynarodowej. 

Tym bardziej miło nam poinformować, że będziemy kontynuować współpracę z firmą Röben Polska także w kolejnym sezonie.

- Współpraca z tak utytułowanym klubem to dla naszej firmy ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Mamy nadzieję, że nadchodzące miesiące przyniosą kolejne wielkie sukcesy, którym towarzyszyć będą ogromne emocje. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na wszystkich frontach siatkarskich rozgrywek! - mówi Andrzej Meronk, dyrektor handlowy firmy Röben Polska.

- W dzisiejszym biznesie trudno znaleźć dwa podmioty, które wspierają się przez tak długi czas. Nasza współpraca z firmą Röben Polska przetrwała ponad dwie dekady i to nie tylko powód do dumy, ale również dowód, że obie strony są zadowolone. Świętowaliśmy razem wiele pięknych chwil i wierzę, że kolejne jeszcze przed nami. Sezon 2021/2022 na pewno przyniesie sporo emocji i cieszę się, że będziemy je przeżywać razem z firmą Röben Polska - dodaje Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Informacje o firmie, a także ofertę i pełną gamę produktów można znaleźć na www.roben.pl.