Author: Maciej Nowocień

PGE Skra śpiewa z Tatianą Kopalą! “All I want for Christmas is You” w wyjątkowym wykonaniu!

To już prawdziwa tradycja, że siatkarze PGE Skry przygotowują piosenkę na święta Bożego Narodzenia. W tym roku postawiliśmy na “All I Want For Christmas Is You” z repertuaru Mariah Carey, a naszym gościem specjalnym była bełchatowianka Tatiana Kopala, finalistka programu “The Voice Kids”!

Musimy przyznać, że coraz trudniej jest wybrać odpowiednią piosenkę świąteczną naszej drużynie. Wiele polskich kolęd już śpiewaliśmy, a poza tym nie chcemy powielać utworów, które wybrały inne drużyny. Swoją drogą, wielkie brawa dla każdej z ekip, które podjęły się tego (uwierzcie!) niełatwego zadania ;-)

W tym roku padło na  “All I Want For Christmas Is You” z repertuaru Mariah Carey. Wiedzieliśmy, że to niełatwa do zaśpiewania piosenka, dlatego o pomoc poprosiliśmy Tatianę Kopalę. Nasza młoda kibicka, która była finalistką programu The Voice Kids, bez zastanowienia zgodziła się i zaśpiewała razem z nami. Wyszło jej znakomicie!

 

 

A nasi siatkarze i sztab? Oczywiście dali z siebie wszystko! W tym roku mieli wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia, ale nikt nie skapitulował. Wyszło i ciekawie, i zabawnie. Mamy nadzieję, że tegoroczna piosenka też przypadnie Wam do gustu!

Wesołych świąt!