Author: Biuro prasowe

Olimp Sport Nutrition przedłuża współpracę z PGE Skrą Bełchatów

Marka Olimp Sport Nutrition, lider branży suplementów diety i odżywek dla sportowców, na kolejny rok przedłużyła współpracę z występującą w siatkarskiej PlusLidze drużyną PGE Skry Bełchatów. - Głęboko wierzymy, że idziemy #RazemNaSzczyt, czyli tam, gdzie miejsce takiego klubu, jak PGE Skra Bełchatów - mówi Maciej Grzebieniowski, dyrektor eCommerce i Marketing Sport Olimp Laboratories.

Marka Olimp Sport Nutrition od ponad 30 lat wyznacza trendy w sportowej suplementacji. Bogata oferta zawiera ponad 200 wysokiej jakości produktów dla profesjonalnych sportowców oraz miłośników aktywnego stylu życia. Potwierdzeniem najwyższej jakości i skuteczności działania suplementów diety marki Olimp Sport Nutrition jest fakt, że powstają one w nowoczesnych laboratoriach Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Laboratories zgodnie ze standardem farmaceutycznym. Surowce do produkcji przechodzą wieloetapowe kontrole, dzięki czemu spełniają surowe normy jakościowe i są bezpieczne w stosowaniu.

Z suplementów diety i odżywek marki Olimp Sport Nutrition korzysta wielu profesjonalnych sportowców, w tym mistrzów świata i Europy oraz osoby aktywne fizycznie. W bogatym portfolio marki znajdują się produkty skierowane do zawodników różnych dyscyplin, począwszy od sportów siłowych, przez fitness, sporty walki aż po dyscypliny wytrzymałościowe. Odżywki białkowe, kreatyny, aminokwasy, węglowodany, witaminy i minerały to tylko niektóre z oferowanych produktów dostępnych w ponad 100 krajach na całym świecie.

W sezonie 2022/2023 marka Olimp Sport Nutrition będzie oficjalnym dostawcą suplementów diety dla zespołu PGE Skry Bełchatów. - Przy tak długim, trudnym i wymagającym sezonie dbałość o zdrowie, samopoczucie i formę zawodników staje się wyjątkowo ważna. Cieszymy się, że możemy w tej kwestii liczyć na wsparcie tak znanej i cenionej w branży suplementów diety i odżywek dla sportowców marki - nie ukrywa Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA. - Mam nadzieję, że to dopiero początek długofalowej, owocnej współpracy, która przyniesie obu stronom wiele korzyści - dodaje.

- PGE Skra Bełchatów to czołowy polski klub z wieloletnią tradycją wygrywania. Cieszymy się, że możemy wspierać zawodników podczas rywalizacji w ligowych i europejskich rozgrywkach. Głęboko wierzymy, że idziemy #RazemNaSzczyt, czyli tam, gdzie miejsce takiego klubu, jak PGE Skra Bełchatów - mówi Maciej Grzebieniowski, dyrektor eCommerce i Marketing Sport Olimp Laboratories.

Pełne portfolio produktów marki Olimp Sport Nutrition można znaleźć na stronie https://olimpstore.pl/. Firma jest również aktywna w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku.