Author: Maciej Nowocień

Odszedł jeden ze sponsorów PGE Skry. Był wielkim pasjonatem

Z przykrością informujemy o śmierci wieloletniego sponsora PGE Skry Bełchatów i człowieka z wielką pasją motoryzacyjną.

Toyota AMX Łódź, wieloletni sponsor PGE Skry z żalem poinformował o śmierci Pana Piotra Kaczorowskiego, który był współwłaścicielem firmy. “Całemu naszemu zespołowi będzie niesamowicie brakować Pana Piotra” - czytamy w komunikacie Toyota AMX Łódź.

Piotr Kaczorowski był jednym z założycieli Toyota AMX Łódź, a jego pasja motoryzacyjna nie znała granic. Już w 1989 roku jego warsztat samochodowy otrzymał autoryzację Toyoty, a firma “AMX”, która powstała dwa lata później, została Autoryzowaną Stacją Dealerską Toyoty Motor Poland jako czwarta kolejna stacja Toyoty w Polsce. W 1994 roku firma AMX otworzyła dodatkowy punkt Toyoty w Łodzi - Salon Sprzedaży Samochodów przy ulicy Piotrkowskiej 228, a cztery lata później siedziba firmy została przeniesiona z ulicy Przybyszewskiego do nowego kompleksu w Rzgowie, wybudowanego przy jednej z głównych tras wylotowych z Łodzi, gdzie stacjonuje do dziś.

W imieniu całego naszego klubu rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom Pana Piotra Kaczorowskiego składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.