Author: PGE Skra

Norbert Huber ze świetnym występem w Lidze Narodów!

Choć siatkarze reprezentacji Polski pewnie pokonali Bułgarię 3:0, to przede wszystkim chcieli utrzymać wysoki równy poziom w spotkaniu Ligi Narodów. Świetne spotkanie rozegrał Norbert Huber, środkowy PGE Skry Bełchatów.

- Patrząc na wynik, był to łatwy mecz, ale przede wszystkim musieliśmy być skoncentrowani na przeciwniku, bo trudno gra się takie spotkania. Można było wywnioskować, że nie będzie to ciekawe widowisko dla kibiców, ale mimo to pokazaliśmy fajną siatkówkę i mogło się to podobać. Nie zabrakło ciekawych wymian, ataków i przede wszystkim wysoko wygranego trzeciego seta - ocenił dla Polskiej Siatkówki Huber.

Trudno było spodziewać się, w jakim składzie wyjdą Bułgarzy. Mimo to, Polacy poradzili sobie bardzo dobrze. - Fakt, że nie mieliśmy materiału z grą niektórych zawodników nie był dla nas problemem. Wiedzieliśmy, że Bułgarzy się nie położą, bo każda drużyna, która gra przeciwko nam, chce nas pokonać i zrobi wszystko, by się stało - tłumaczył Huber.

Środkowy PGE Skry rozegrał znakomite spotkanie, co nie umknęło uwadze komentatorów Polsatu Sport, którzy w szkolnej skali ocenili go na… “szóstkę”. Dla doprecyzowania: Huber zdobył 11 punktów (88 proc. w ataku), zanotował trzy bloki i jedną punktową zagrywkę. - Mogę tylko podziękować za taką ocenę. Jest mi bardzo miło - uśmiechnął się Huber.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

fot. FIVB