Author: PGE Skra

Na meczach PGE Skry wciąż będzie słodko

To właśnie ten partner PGE Skry sprawia, że podczas naszych meczów w hali Energia jest tak słodko. Firma CORPO, czyli dystrybutor miodów, pozostaje z naszym klubem na kolejny sezon!

Firma CORPO powstała już w 1996 roku, aby pomóc pszczelarzom w sprzedaży miodu. Z biegiem czasu stała się kluczowym graczem na polskim i światowym rynku miodowym. Chcąc uświadamiać ludzi i dzielić się dobrodziejstwami pszczelego świata firma CORPO poszerzyła swoją działalność o dobrze prosperujący sklep internetowy 7 Miodowych Kontynentów, w którym można znaleźć polskie miody i produkty pszczele, takie jak pyłek kwiatowy czy propolis, oraz rozbudowaną ofertę miodów zagranicznych.

Od dwóch sezonów CORPO jest oficjalnym partnerem PGE Skry, a po każdym z meczów siatkarze mogą liczyć na słodkie upominki od firmy. Wspólnie organizujemy również konkursy dla kibiców, które cieszą się ogromną popularnością.

- Za nami kolejny rok współpracy - trudny, ale pełny emocji i wzruszeń. Jesteśmy dumni, że w bieżącym sezonie również będziemy mogli wspierać PGE Skrę. Tym bardziej, że będzie to okres, w którym drużyna weźmie udział w europejskich pucharach. Jako miłośnik bełchatowskiej drużyny, wierzę, że osiągnie ona wybitne sukcesy na polskich oraz zagranicznych parkietach - powiedział Jerzy Gądek, prezes Corpo Sp. z o.o. Sp. k.

- Firma CORPO doskonale wpisuje się w krajobraz naszego klubu, którego maskotką jest pszczoła, a hala Energia wielokrotnie nazywana była ulem - nie tylko ze względu na pszczeli dom, ale również na fantastyczną i głośną atmosferę, która towarzyszy nam podczas meczów. Dlatego bardzo się cieszę, że przez kolejny rok będziemy mogli współpracować. Liczymy, że będzie to dla nas wyjątkowo słodki sezon - zarówno na trybunach, jak i sportowo, bo walczymy o dziesiąte mistrzostwo Polski - dodał Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Ofertę firmy CORPO można znaleźć na www.corpo.biz.pl, a asortyment sklepu 7 Miodowych Kontynentów na stronie www.7mk.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.