Author: PGE Skra

Michał Mieszko Gogol: Stajemy się coraz lepsi

- Szacunek dla chłopaków, bo uważam, że z każdym dniem i tygodniem stajemy się coraz lepsi na boisku i poza nim - mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry.

Bełchatowianie we wtorek pokonali Trefla Gdańsk 3:0 i było to już dziesiąte kolejne zwycięstwo z rzędu. - Cieszymy się z wygranej i mogę tylko powiedzieć "wow", bo drużyna naprawdę stanęła na wysokości zadania. Przetrwaliśmy sporo kryzysów i szacunek, że je przełamaliśmy - ocenił Gogol.

Trzeba też przypomnieć, że PlusLiga w tym sezonie pędzi jak szalona. Tym bardziej seria dziesięciu zwycięstw jest imponująca. - Graliśmy w piątek, potem we wtorek i teraz jedziemy na kolejny mecz w weekend. To nie jest łatwe mierzyć się co kilka dni i to nie tylko pod względem fizycznym, ale również mentalnym. Cały czas trzeba się mobilizować i sprężać, a gramy z coraz lepszymi drużynami. Cały czas jesteśmy mentalnie na dobrym poziomie i chylę czoła przed drużyną, że wygraliśmy kolejne spotkanie. Teraz najważniejszy jest odpoczynek i następny mecz - mówi Gogol.

I dodaje: - Szacun dla chłopaków, bo uważam, że z każdym dniem i tygodniem stajemy się coraz lepsi na boisku i poza nim. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej będziemy szli do góry.

Najbliższy mecz PGE Skra zagra w niedzielę w Suwałkach z tamtejszym Ślepskiem Malow.