Author: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Liedmann Agro Sponsorem Meczu PGE Skra Bełchatów - LUK Lublin

Firma Liedmann Agro - największy w Polsce producent granulowanych nawozów wapniowych - został Sponsorem Meczu PGE Skra Bełchatów - LUK Lublin (sobota, 10 grudnia, godz. 14:45). Dzięki wsparciu firmy na kibiców podczas spotkania czekać będą dodatkowe atrakcje.

Liedmann Agro to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się i odpowiedzialna społecznie polska firma specjalizująca się w produkcji granulowanych nawozów wapniowych. Jej misją jest optymalne wykorzystywanie zasobów surowcowych oraz materialnych, realizacja programów rozwojowych w obszarze ekologicznych metod produkcji oraz stałe zwiększanie potencjału produkcyjnego - z poszanowaniem wobec społeczeństwa i środowiska. Firma jest jednocześnie odpowiedzialnym pracodawcą oraz godnym zaufania partnerem biznesowym, co potwierdzają liczne wyróżnienia, w tym Polska Nagroda Innowacyjności, Złoty Znak Jakości oraz tytuł Przedsiębiorcy Roku.

Sercem firmy Liedmann Agro jest fabryka w Krzeczowie - największe i najnowocześniejsze centrum produkcji granulowanych nawozów wapniowych w Polsce. Na 50 tys. m2 mieści się nie tylko zaplecze produkcyjne, ale także magazynowe i biurowe. Aby zapewnić kompleksową obsługę klientów, w skład grupy wchodzą również firmy logistyczna i transportowa.

Liedmann Agro chętnie angażuje się w akcje społeczne, charytatywne i sponsoring sportu. Od kilku lat firma aktywnie wspiera PGE Skrę Bełchatów - teraz dodatkowo zdecydowała się zostać Sponsorem Meczu z LUK-iem Lublin, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 10 grudnia o godz. 14:45 w hali Energia.

Podczas spotkania Liedmann Agro zadba o wyjątkowe atrakcje dla kibiców. Najbardziej aktywni fani będą mogli liczyć na specjalne prezenty od firmy. Przygotuje ona również upominek dla najlepszego zawodnika spotkania.

Więcej informacji o firmie znaleźć można na jej stronie internetowej i profilu na Facebooku.

***
Bilety na mecz z LUK-iem Lublin można kupować przez stronę https://bilety.skra.pl/, w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek - piątek 10:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 14:15 - 18:00).