Author: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Kup pakiet biletów na najbliższe mecze PGE Skry w niższej cenie

Od wtorku 18 października bilety na wybrane sektory na najbliższe trzy mecze domowe PGE Skry Bełchatów - z Asseco Resovią, Dynamem Apeldoorn oraz Projektem Warszawa - będzie można kupować w pakiecie w niższych cenach. Promocja obowiązuje przy zakupie stacjonarnym.

Już jutro - w środę 19 października - PGE Skra zagra pierwszy wyjazdowy mecz 1/32 finału Pucharu CEV z holenderskim Dynamem Apeldoorn. Następnie w ciągu tygodnia drużynę Joela Banksa czekają trzy spotkania domowe: ligowe z Asseco Resovią (sobota 22 października, godz. 14:45), rewanż Pucharu CEV z Dynamem (środa 26 października, godz. 18:00) oraz starcie PlusLigi z Projektem Warszawa (sobota 29 października, godz. 14:45).

Sprzedaż wejściówek na te spotkania ruszyła w poniedziałek 17 października, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców klub we wtorek 18 października uruchomił sprzedaż pakietów na trzy najbliższe spotkania PGE Skry w atrakcyjnych cenach. Pakiet biletów normalnych na spotkania z Asseco Resovią, Dynamem oraz Projektem Warszawa kosztuje 55 zł, a pakiet biletów ulgowych - 35 zł. Uwaga! Pakiety dotyczą TYLKO biletów w sektorach nr 1 oraz 9 i można je kupować wyłącznie stacjonarnie, czyli w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek - piątek 8:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 14:15 - 18:00).

Pojedyncze bilety na poszczególne spotkania można kupować stacjonarnie oraz przez stronę https://bilety.skra.pl/.

Przypominamy jednocześnie, że osobom posiadającym karnet na sezon 2022/2023 przysługuje darmowe wejście na mecze Pucharu CEV. Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę, należy zgłosić się do sklepu w hali Energia lub do punktu handlowego w Galerii Olimpia w godzinach ich pracy i okazać aktualny karnet.

Nowy sezon, nowe emocje, #NoweOtwarcie! Wspieraj drużynę PGE Skry w walce o najwyższe cele! #BezWasNieGramy!