Author: PGE Skra Bełchatów

Kubiak wiąże swoją przyszłość z PGE Skrą Bełchatów

Wciąż mówi się o roszadach w różnych klubach, nie tylko PlusLigi.  Dziś chcemy ujawnić, że w kontekście PGE Skry coraz częściej przewija się nazwisko “Kubiak”.

Powoli zbliża się faza play-off PlusLigi, która będzie najważniejszym momentem tegorocznego sezonu. Koniec marca to coraz częściej pojawiające się informacje o zmianach, nowym sezonie oraz planowaniu przyszłości organizacji sportowych. 

Dlatego również PGE Skra myśli już o przyszłych rozgrywkach, a tradycyjnie chce w nich również walczyć o najwyższe trofea. Dlatego już teraz prowadzi negocjacje, bo nie od dziś wiadomo, że siłą siatkarskiego klubu jest jego wysoki poziom sportowy, profesjonalne zarządzanie oraz dbałość o aspekt marketingowo-medialny. 

Wciąż oficjalnie nie wiadomo, kto zasili, odejdzie lub zostanie w PGE Skrze, ale w ostatnich doniesieniach przewija się nazwisko “Kubiak”, które od wielu lat funkcjonuje w Polskiej Siatkówce. Co to oznacza? Dowiemy się już wkrótce

WYJAŚNIENIE

Tradycyjnie 1 kwietnia pozwoliliśmy sobie na mały primaaprilisowy żart, chociaż… nie do końca! Z naszym klubem od wielu lat związane jest nazwisko “Kubiak”. Dokładniej chodzi o Weronikę, która pracuje w PGE Skrze w dziale marketingu. Z tego co wiemy, nasza koleżanka wciąż wiąże swoją przyszłość z PGE Skrą i dalej będzie pracowała na jak najlepszy wizerunek klubu. 

A jeśli ktoś pomyślał o Michale Kubiaku… Nam siatkarzowi Panasonic Panthers pozostaje życzyć wszystkiego najlepszego i powodzenia w dalszej karierze sportowej!