Author: PGE Skra

Konrad Piechocki: To będzie wielka gratka dla polskich kibiców

W piątek Europejska Konfederacja Siatkówki CEV oficjalnie ogłosiła, że dwa turnieje Ligi Mistrzów odbędą się w Polsce. Jeden z nich zorganizuje PGE Skra Bełchatów.

Przypomnijmy, że pierwszy z nich odbędzie się Kędzierzynie-Koźlu (8-10 grudnia), a pod koniec stycznia 2021 (26-28) zespoły PGE Skry, Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Fenerbahce Stambuł (Turcja) oraz Lindemans Aalst (Belgia) zmierzą się w hali Energia.

Mówi prezes Konrad Piechocki: - Myślę, ze tylko taką decyzję można było na ten moment podjąć. Cieszę się, że nasza inicjatywa i oficjalna propozycja organizacji turniejów w Polsce została zaakceptowana. Będziemy mieli je dwa, bo oprócz tego w Bełchatowie, czeka nas jeszcze rywalizacja w Kędzierzynie-Koźlu. Jeszcze daleka droga i sporo czasu do grania i oby sytuacja na całym świecie pozwoliła, by turnieje się odbyły. Wiadomo, że żyjemy z dnia na dzień, w trudnych, niepewnych czasach. Cieszymy się, że na ten moment jest takie rozwiązanie i na kibiców siatkarskich w całej Polsce czeka wielka gratka.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.