Author: PGE Skra

Kolejna pula biletów na finały Pucharu Polski z udziałem PGE Skry

Rozpoczęła się sprzedaż drugiego etapu biletów na wielkie święto ligowej siatkówki – turniej finałowy Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2020, w którym udział weźmie również PGE Skra Bełchatów.

W dniach 14-15 marca o trofeum powalczą mistrzowie świata i zagraniczne gwiazdy PlusLigi. Dla kibiców przygotowano fantastyczne promocje, tak by każdy z nich miał szansę na żywo obejrzeć najlepszych graczy Ligi Mistrzów Świata. Bilety cieszą się ogromną popularnością, dlatego szybko uruchomiono kolejny etap sprzedaży. W Katowicach włodarze Polskiej Ligi Siatkówki spodziewają się kompletu 10 tysięcy fanów!

W tym momencie do sprzedaży trafiła kolejna pula biletów, część z niej to miejsca położone najbliżej boiska. By zagwarantować sobie takie trzeba się spieszyć, bowiem nie zostało ich już wiele w naszej ofercie.

– Cieszę się, że bilety idą jak świeże bułeczki – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Szykuje się święto siatkówki, dodatkowo w wyjątkowym dla naszego sportu miejscu – Spodku. Finaliści gwarantują najwyższy poziom sportowy, my perfekcyjną organizację, a polscy kibice niepowtarzalną atmosferę. By móc ją poczuć, stworzyliśmy sporo promocji dla fanów, a ceny wejściówek zaczynają się od 10 złotych! Chcemy, byście byli z nami w Katowicach i bawili się tym, co oferuje Liga Mistrzów Świata. Już teraz widzę, że nasz plan wypali i Spodek wypełni się 10 tysiącami najlepszych fanów ligowej siatkówki – dodaje prezes.

Przypomnijmy, że w niedawno zakończonych ćwierćfinałach przepustki do wielkiego finału zdobyły drużyny Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, VERVY Warszawa ORLEN Paliwa, PGE Skry Bełchatów oraz Trefla Gdańsk. W półfinałach, rozgrywanych 14 marca, zmierzą się Grupa Azoty ZAKSA z Treflem oraz VERVA z PGE Skrą. Wielki finał odbędzie się 15 marca.

Informacje o biletach (sprzedaż internetowa poprzez www.eBilet.pl):


Link do sprzedaży biletów: http://bit.ly/biletyPPM

- kategorie cenowe: 10 zł, 20 zł, 30 zł, 50 zł, 70 zł


- specjalne pakiety RODZINA i KIBIC*


- sprzedaż za pośrednictwem www.eBilet.pl, w kasach przed meczami, tj. w sobotę 14.03 od godz. 10.00 oraz w niedzielę 15.03 od godz. 10.00 oraz w punktach stacjonarnych:

• Biuro Podróży GRYF, 
ul. Opolska 17

, 40-084 Katowice 

• Media Markt Katowice I
, ul. Alpejska 6, 
40-506 Katowice 


• Media Markt Katowice III, 
ul. Chorzowska 107, 
40-101 Katowice


* szczegóły na stronie www.eBilet.pl


źródło: Plusliga.pl